SBI به دنبال راه اندازی سرمایه گذاری مشترک رمزنگاری با شرکت های خارجی است

گزارش ها حاکی از آن است که مجمع مالی ژاپن SBI Holdings قصد دارد سرمایه گذاری مشترک رمزنگاری با شرکت های مالی خارجی را ایجاد کند.

رویترز گزارش داد که مدیر عامل SBI، Yoshitaka Kitao گفت که شرکت ژاپنی در حال مذاکره با سایر شرکت های مالی برای راه اندازی سرمایه گذاری رمزنگاری است. مدیر اجرایی گفت که SBI در حال حاضر دو معامله بالقوه دارد.

به عنوان بخشی از این ابتکار ، SBI در حال بررسی ادغام ها و خرید های گسترده است. کیتائو اظهار داشت که چنین معامله ای برای SBI لازم است تا موقعیت خود را به عنوان یک شرکت خدمات مالی پیشرو حفظ کند:

«برای رسیدن به شماره یک در جهان ، انتخاب ما خرید یک شرکت پیشرو یا ایجاد اتحاد با شرکت های بزرگ جهانی است».

برنامه های SBI برای سرمایه گذاری رمزنگاری جهانی آینده ظاهرا توسط موسسات مالی بزرگی مانند تسلا و مسترکارد اعلام شد که برنامه های مربوط به رمزنگاری خود را هفته گذشته اعلام کردند. کیتائو گفت: «سرمایه گذاران نهادی ، به طور عمده صندوق های تامینی ، اخیراً سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال را آغاز کرده اند».

کیتائو شرکای بالقوه خود را مشخص نکرد و  SBI بلافاصله به درخواست Cointelegraph برای اظهار نظر نیز پاسخ نداد.

در دسامبر سال 2020 ، SBI سرمایه گذاری مشترک مرتبط با رمزنگاری را با صرافی سهام اصلی سوئیس ، SIX Swiss Exchange اعلام کرد. به عنوان بخشی از ابتکار عمل ، SIX Digital Exchange و بازوی رمزنگاری SBI ، SBI Digital Asset Holdings ، در حال راه اندازی یک پلتفرم رمزنگاری جدید در سنگاپور بودند.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسترسی به مطالب

نوشته‌های تازه

اخبار