Kevin O’Leary از Shark Tank، موضع خود را در مورد بیت کوین معکوس می کند و در آن سرمایه گذاری می کند

Kevin O’Leary ، ستاره شارک تانک ، معروف به آقای شگفت انگیز ، سرمایه گذاری در بیت کوین را آغاز کرده است. او که قبلاً ارز دیجیتال را «زباله» نامیده بود ، اکنون نظر خود را تغییر داده و معتقد است که ارزهای دیجیتال اینجا هستند تا بمانند. او همچنین به نوسانات بیت کوین عادت می کند و معتقد است که سرمایه گذاران نهادی مایلند نوسانات قیمت را حفظ کنند.

کوین اولری، سرمایه گذار و شخصیت تلویزیونی کانادایی نظر خود را درباره بیت کوین تغییر داده است. او قبلاً ارز دیجیتال را  «زباله و یک برگر غول پیکر بی ارزش» می خواند ، اما اکنون در بیت کوین سرمایه گذاری کرده و فکر می کند که این دیگر یک مد یا علاقه نیست.

وی هفته گذشته در مصاحبه ای با CNBC گفت: «من در واقع فکر می کنم ارزهای دیجیتال برای ماندن در اینجا هستند». «بیشتر افرادی که مایل به نگهداری آنها هستند ، از جمله موسسات طی 90 روز گذشته ، مایل به مقابله با نوسانات هستند». اولری توضیح داد:

«من مجذوب شدم. من سرمایه گذاری می کنم. من 3٪ سرمایه گذاریم را بین بین اتریوم و بیت کوین متعادل نگه دارم. نوسانات من را بیمار می کند اما من به آن عادت کرده ام».

آقای شگفت انگیز افزود: «و نهایتا ، من در حال فکر کردن درباره چگونگی سرمایه گذاری در زیرساخت استخراج بیت کوین هستم».

در مورد نوسانات بیت کوین ، اولری به اشتراک گذاشت: « با توجه به نوسانات ارزهای دیجیتال ، تصمیم اصلی که باید در وهله اول بگیرید این است که چه درصد از سهام خود را اختصاص دهید. برای من 5٪ حداکثر است».

شریک دیجیتال مورگان کریک ، Anthony Pompliano ، که سالها سعی در ترغیب اولری برای سرمایه گذاری در بیت کوین داشت ، به بیانیه تخصیص 5٪ ستاره کوسه تانک پاسخ داد:

«شما مرا از داشتن 50٪ منع می کنید و این را زباله نامیدید ، اما اکنون فکر می کنید 5٪ قابل قبول است. در نهایت، سرمایه گذاری شما به 50٪ خواهد رسید».

اولری پاسخ داد: «درست است ، من وقتی واقعیت ها تغییر می کنند تغییر می کنم». وی تأکید کرد:

«تنظیم کننده های کانادایی ، سوئیس و بسیاری دیگر 180٪ در بیت کوین نطارت دارند و آن را تنظیم و قانونی کردند. این یک تغییر دهنده بازی برای بسیاری از سرمایه گذاران از جمله من است».

اولری همیشه نگران کوتاه آمدن تنظیم کننده ها در مورد بیت کوین بود. با این وجود ، او گفت که اگر ETF بیت کوین تأیید شود ، مایل است 5 درصد از سهام خود را در آن قرار دهد. اخیراً ، تنظیم کننده اوراق بهادار کانادا دو ETF بیت کوین را تأیید کرده است.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسترسی به مطالب

نوشته‌های تازه

اخبار