Binance Coin ، با پشت سر گذاشتن Tether (USDT)، به سومین ارز دیجیتال با افزایش سریع در بالاترین سطح تاریخ تبدیل شد

Binance Coin (BNB) ، ارز دیجیتال صرافی بایننس، به تازگی Tether (USDT) را پشت سر گذاشته است تا به عنوان سومین ارز دیجتال بازار قرار گیرد.

این حرکت به یک افزایش بی وقفه در قیمت BNB نسبت داده می شود. این ارز دیجیتال در 24 ساعت گذشته 52.8٪ افزایش یافت و طبق CoinMarketCap در آن بازه زمانی به بالاترین قیمت 276.64 دلار رسید.

رشد سکه بایننس در یک ماه گذشته ثابت بوده است. بر اساس احساس صعودی عظیم پیرامون این دارایی دیجیتال ، این سکه در 30 روز گذشته بیش از 500 درصد سود کسب کرده است و با بیش از 40 میلیارد دلار بازار سرمایه ، تنها پشت سر بیت کوین و اتریوم قرار گرفته است.                                                     

بازار ارزهای دیجیتال بهترین روزهای خود را تجربه می کند ، به طوری که هر روز سکه های بیشتری به بالاترین قیمت های جدید می روند. بیت کوین حدود یک روز قبل از 52000 دلار عبور کرد ، اتریوم برای اولین بار فراتر از 1900 دلار رشد کرد و سایر آلت کوین ها نیز دستاوردهای قابل توجهی را ثبت می کنند.

سکه بایننس در حال حاضر تنها توکن دارای عملکرد عالی صرافی های ارز دیجیتال نیست. در واقع ، ارزهای دیجیتال بومی صرافی های برتر، همگی با ارزش نسبتاً بالاتر از حد انتظار معامله می شوند.

Huobi Token (HT) طی 24 ساعت گذشته 31٪ رشد کرده است ، در بالای 53٪ سود هفتگی برای رسیدن به بالاترین رکورد امروز 19.38 دلار.

توکن اصلی بورس اوراق بهادار FTX ، FTT نیز پس از ثبت رشد 47 درصدی در هفته گذشته ، با بالاترین رقم 30.08 دلار معامله شد.

عملکرد این ارزهای دیجیتال مرتبط با صرافی ها، باعث شده است که بسیاری بر این باور باشند که این اجرای گاو نر بهترین زمان را می توان به عنوان فصلی برای افزایش توکن های صرافی عنوان کرد.. با افزایش صعودی سکه بایننس در جایگاه سوم بازار ارزهای دیجیتال ، انتظارات بیشتری روی این سکه است که موقعیت خود را فراتر از این چرخه گاو نر، حفظ کند.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسترسی به مطالب

نوشته‌های تازه

اخبار