اداره پست انگلستان گزینه خرید بیت کوین را از طریق برنامه Easyid اضافه می کند

برنامه Easyid اداره پست انگلستان از این هفته گزینه خرید بیت کوین را اضافه می کند. از طریق برنامه رایگان اداره پست ، مشتریان می توانند برای خرید بیت کوین و اتریوم به Swarm Markets ، یک صرافی نظارت شده ارز دیجیتال ، دسترسی داشته باشند.

اداره پست انگلستان گزینه ای را برای خرید ارزهای دیجیتال از طریق Easyid ، برنامه تأیید هویت معرفی می کند. مشتریان اداره پست که هویت خود را با استفاده از برنامه تأیید کرده اند ، می توانند کوپن هایی را خریداری کنند که می توان آنها را برای ارزهای دیجیتال خریداری کرد.

به گزارش نشریه تلگراف ، برنامه Easyid از این هفته دسترسی به بازارهای Swarm را ارائه می دهد و می افزاید که این برنامه “ده ها هزار کاربر” دارد.

Swarm Markets مستقر در برلین ، یک پلتفرم معاملاتی رمزنگاری که توسط تنظیم کننده مالی آلمان BaFin تنظیم می شود ، جمعه اعلام کرد:

Swarm Markets با شرکت هویت دیجیتالی Yoti همکاری کرد تا به کاربران برنامه تلفن همراه Easyid راهی مطمئن و آسان برای خرید کوپن های BTC و ETH از طریق کارت اعتباری یا انتقال بانکی و همچنین دسترسی به اولین پلتفرم (defi مالی غیر متمرکز) مجاز جهان ارائه دهد.

بر اساس این نشریه ، « اداره پست مبلغی در قبال کوپن های فروخته شده دریافت نمی کند ، اما توسط Swarm Markets برای استفاده از نرم افزار تأیید هویت خود مبلغی پرداخت می کند».

اداره پست انگلستان Easyid را در ماه اوت از طریق مشارکت با شرکت هویت دیجیتالی یوتی راه اندازی کرد. به گفته یوتی ، Easyid در بیش از 25000 مکان در سراسر انگلستان پذیرفته شده است ، از جمله 11638 شعبه اداره پست.

سخنگوی اداره پست گفت: « دسترسی به محصولات و خدمات به طور فزاینده ای به صورت آنلاین در حال حرکت است و ما با راه اندازی برنامه رایگان استفاده خود ، Post Office Easyid ، به این تغییر واکنش نشان دادیم و به مردم اجازه می دهیم هویت دیجیتالی امن خود را در تلفن هوشمند خود بسازند و به آنها امکان می دهد به راحتی آن را کنترل کنند و ثابت کنند که در چه شغلی می خواهند با آن تعامل داشته باشند».

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسترسی به مطالب

نوشته‌های تازه

اخبار