بانک آنلاین Neobank Volt استرالیا برای ارائه خدمات بانکی با بازارهای BTC معاملات ارز دیجیتال همکاری کرده است

بانک آنلاین استرالیایی Neobank Volt فاش کرد که با صرافی ارز دیجیتال BTC Markets (BTCM) همکاری کرده است تا خدمات بانکی را برای سرمایه گذاران ارز دیجیتال استرالیایی ارائه دهد.

به گفته رویترز ، این همکاری تقریباً 325000 مشتری استرالیایی را در اختیار BTCM با حساب های مدیریت نقدی شرکت با اعلان زمان واقعی و عملکردهای پرداخت خودکار قرار می دهد.

بانک ولت افزود که هر حساب ولت مربوط به همه BTCM تحت طرح مطالبات مالی به ارزش حداکثر 250000 دلار استرالیا ، تقریبا 185900 دلار ، تأمین می شود.

بانک ولت اولین بانک استرالیا است که مجوز ADI (موسسات سپرده گذاری مجاز) توسط اداره نظارت استرالیا (APRA) برای اخذ مجوز ADI بدون محدودیت “بانک های جدید”-نوع جدیدی از بانک های دیجیتالی-صادر شده است.

مدل بانکی جدید – با تکیه بر اینترنت برای راه اندازی خدمات آنلاین دیجیتالی، توجه ها را به خود جلب کرده است.

مدیرعامل ولتSteve Weston  گفت:

« جامعه رمزنگاری از بازی هایی که بانک ها انجام می دهند و زندگی را دشوارتر می کند خوشحال نیست. ارز دیجیتال یک حوزه بانکی کمتر مورد مناقشه است اما به طور فزاینده ای مهم است».

با توجه به تشدید بررسی شرکتهای دارای مجوز بانکی توسط تنظیم کننده بانکداری استرالیا ، این معامله 18 ماه طول کشید تا هر دو طرف شرایط لازم برای تنظیم مقررات احتیاطی استرالیا را برآورده کنند.

با افزایش نگرانی ها در مورد جرایم مالی مانند پولشویی ، بانک های سنتی در استرالیا تمایلی به ارائه خدمات به شرکت های مرتبط با ارزهای دیجیتال ندارند.

با این حال ، Caroline Bowler ، مدیرعامل صرافی ارز دیجیتال BTC Markets ، که دارای 325 هزار مشتری با دارایی های تجاری کمتر از 17.1 میلیارد دلار است ، معتقد است که رابطه بین شرکت های ارزهای دیجیتال و موسسات مالی سنتی تغییر کرده است و می گوید: « تجربه ما احتمالاً بازتاب بسیاری از مواردی است که قبلاً در ارتباط با موسسات مالی در استرالیا در اختیار عموم قرار گرفته است».

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسترسی به مطالب

نوشته‌های تازه

اخبار