JPMorgan Chase خواستار احتیاط در مورد تجمع Altcoin در بازارهای ارز دیجیتال است

JPMorgan Chase ، بزرگترین بانک در ایالات متحده ، بیانیه ای هشداردهنده در مورد عملکرد معاملات آلتکوین ارائه کرده است و بیان می کند که ارزهای دیجیتال جایگزین در حال حاضر فراتر از ارزش واقعی خود هستند.

بر اساس تجزیه و تحلیل اخیر خود ، این بانک سرمایه گذاری فاش کرد که سرمایه گذاران خرده فروشی در طول تابستان اقدام به خرید سهام کرده اند ، بنابراین به بازارها برای افزایش اقدامات قیمت کمک می کند.

این بانک تخمین می زند که سرمایه گذاران خرده فروشی میلیاردها دلار به بازار سهام ایالات متحده منتقل کردند که در ژوئیه به بالاترین سطح خود یعنی 16 میلیارد دلار رسید و در آگوست به رقمی در حدود 13 میلیارد دلار رسید. JPMorgan آن عملکرد را با نحوه جذب سرمایه گذاران خرده فروشی به سهام ایالات متحده در سال گذشته مقایسه کرد ، که 10 میلیارد دلار سرمایه گذاری در ژوئن 2020 ثبت کرد.

به گفته JPMorgan ، خرید دیوانه وار در بازار سهام در ماه اوت ماه گذشته به آلتکوین سرایت کرد ، زیرا سرمایه گذاران در توکن های غیرقابل تعویض انباشته بودند. علاقه به فعالیت های DeFi و NFTs به اتریوم و ارزهای دیجیتال که قراردادهای هوشمند مانند کاردانو ، بایننس کوین و سولانا را تسهیل می کند کمک کرده است.

دیروز پنجشنبه ، 2 سپتامبر ، کاردانو برای اولین بار در تاریخ از سطح قیمت 3 دلار بالاتر رفت. قیمت ADA در انتظار راه اندازی قرارداد هوشمند در 12 سپتامبر شاهد افزایش مجدد است. از ابتدای سال جاری ، ADA ارزش خود را بیش از 1600 درصد افزایش داده است.

از سوی دیگر ، سولانا اخیراً در CoinMarketCap جزو ده ارز دیجیتال برتر، صعود کرده است و سود سالانه خود را به بیش از 7000 رسانده است. “قاتل اتریوم” با بازدهی بالا از صنعت DeFi در حال رشد و شیدایی NFT برای رسیدن به رکورد های جدید تاریخ استفاده می کند.

بنابراین ، JPMorgan با تجزیه و تحلیل بازار خود ، به سرمایه گذاران ارزهای رمزپایه اشاره کرد که باید تجمع فعلی را به عنوان یک پرچم بزرگ قرمز در نظر بگیرند و بیان کنند که فصل آلت کوین تجدید شده نشانه ای از حباب بازار است.

 JPMorgan اظهار داشت: «بازارهای ارزهای دیجیتال [دوباره] خطرناک و بی معنی به نظر می رسند» ، یعنی به نظر می رسد بازارهای ارزهای دیجیتال دوباره در حال جوش و خروش هستند.

طبق گزارش JPMorgan ، ارزهای دیجیتال جایگزین در حال حاضر حدود 33 درصد از کل سرمایه بازار را تشکیل می دهند ، که افزایش قابل توجهی در مقایسه با 22 درصد در اوایل ماه اوت است.

این بانک معتقد است که دیگر جنون سرمایه گذاری خرده فروشی به جای شاخص های فنی ، روند صعودی فعلی را هدایت می کند:

جی پی مورگان خاطرنشان کرد: « سهم آلت کوین ها از نظر استانداردهای تاریخی نسبتاً بالا به نظر می رسد و ما فکر می کنیم که بیشتر به جای یک روند صعودی ساختاری ، بازتابی از” شیدایی “و سرمایه گذاران فردی است».

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسترسی به مطالب

نوشته‌های تازه

اخبار