مسی پس از پیوستن به باشگاه فوتبال پاری سن ژرمن ، توکن های PSG را برای بخشی از پرداخت، قبول کرد

لیونل مسی فوق ستاره فوتبال آرژانتین پس از امضای قرارداد جدید با تیم پاری سن ژرمن (PSG) ، توکن های ارز دیجیتال PSG را به عنوان بخشی از پرداخت قبول می کند.

این امضای جدید حقوق سالانه 41 میلیون دلار به علاوه پاداش برای او به همراه دارد و طبق گزارش CNBC ، 30 میلیون دلار هزینه امضا وجود دارد.

طبق بیانیه PSG ، “بسته خوش آمدگویی” به مسی به ارزش تقریبی 25-30 میلیون یورو (2.9-35 میلیون دلار آمریکا) حاوی مقدار زیادی توکن PSG است. باشگاه مقدار توکن ها را در این بسته فاش نکرد.

توکن “$ PSG Fan Tokens” در ژانویه 2020 توسط برنامه ای برای طرفداران فوتبال به نام Socios.com تاسیس شد. توکن $ PSG یک توکن هوادار است ، دارایی توکنی که نشان دهنده مالکیت یا حتی عضویت است. کاربران می توانند برای ایجاد نفوذ در باشگاه هایی که از آنها حمایت می کنند با داشتن توکن های مخصوص طرفداران مخصوص باشگاه ، دارای حق رای شوند.

باشگاه های مختلف به طور فزاینده ای به رونق ارزهای دیجیتال می پیوندند. Socios.com ، یک پلتفرم ارز دیجیتال که به PSG و سایر باشگاه های برتر توکن ارائه می دهد ، اظهار داشت که توکن ها در سال 2021 نزدیک به 200 میلیون دلار درآمد برای باشگاه های شریک خود ایجاد کردند.

مدیرعامل Socios.com ، الکساندر دریفوس ، در بیانیه ای گفت:

« Fan Tokens و Socios.com نقش فزاینده ای در ورزش در بالاترین سطح ایفا می کنند ».

قیمت توکن هواداران پاریس این هفته به دلیل شایعات مربوط به قرارداد مسی افزایش یافته است. فروش جدید حدود 30 میلیون یورو است و PSG اکثر آنها را حداقل 15 میلیون یورو (حداقل 15 میلیون یورو) به خود اختصاص داده است.

بر اساس داده های CoinMarketCap ، ارزش توکن PSG در بازار تقریباً 123165140 دلار است که به دلیل تایید سوپراستارهای فوتبال تنها در پنج روز بیش از 130 درصد افزایش یافته است. توکن هواداران پاری سن ژرمن (PSG) با 42.12 دلار معامله شد که در مدت 24 ساعت 11.16 درصد افزایش داشت.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسترسی به مطالب

نوشته‌های تازه

اخبار