ارائه دهنده نرم افزار حسابداری مالیاتی ارز دیجیتال TaxBit ، صد و سی میلیون دلار از سرمایه گذاران دریافت می کند

در میان تلاش سرمایه گذاران برای حمایت از پروژه های نوآورانه در اکوسیستم بلاکچین ، ارائه دهنده نرم افزار حسابداری مالیات ارز دیجیتال، TaxBit ،  130 میلیون دلار از سرمایه گذاران جمع آوری کرده است.

طبق اعلام رسمی ، قبل از این بودجه 100 میلیون دلار سرمایه در ماه قبل توسط IVP و Insight Partners هدایت شده بود. سایر سرمایه گذاران فرشته ، از جمله بنیانگذار و مدیرعامل FTX Derivatives ، Sam Bankman-Fried  نیز در این دور پیوستند.

سرمایه گذاران نسبت به راهکارهای پیشنهادی TaxBit برای کمک به همه ذینفعان ارز دیجیتال و پرداخت بدهی های مالیاتیشان به طور دقیق و کارآمد ، خوشبین هستند. نرم افزار این شرکت نه تنها برای سرمایه گذاران ارزهای دیجیتال مفید است ، بلکه یک ابزار حیاتی برای تنظیم کننده ها برای نظارت مناسب بر صنعت است.

مدیرعامل FTX سام بانکمن فرید گفت:

« FTX US  مشتاق همکاری با TaxBit است تا یک تجربه مالیاتی در سطح جهانی را مستقیماً به پلتفرم ما برساند. کاربران FTX ایالات متحده به صورتحساب ها، ابزارهای بهینه سازی مالیات و فرم های مالیاتی پایان سال دسترسی خواهند داشت که گزارش و تسلیم مالیات را برای کاربران آسان می کند. فناوری TaxBit از تعهد FTX به رعایت قوانین و در عین حال تمرکز بر تجربه مشتری پشتیبانی می کند ».

 تنظیم کنندگان مالیات و مقامات آمریکایی در سراسر جهان به طور مداوم در حال بررسی راه هایی برای ارتقای رعایت مالیات در بین سرمایه گذاران یا معامله گران ارز دیجیتال هستند. ناظران مالیاتی کره جنوبی به دنبال اعمال 20٪ مالیات بر عایدی سرمایه بر درآمد ارز دیجیتال هستند.

TaxBit این ابزار را توسعه می دهد و به نظارت و رعایت مناسب برای سرمایه گذاران و تنظیم کنندگان کمک می کند. با این حال ، به گفته این شرکت ، بودجه جدید برای تقویت نیروی کار و تقویت توسعه آن در ایالات متحده و بریتانیا اختصاص داده می شود.

TaxBit، از وجوه استفاده می کند تا اکوسیستم مالیات و حسابداری چند کاناله خود را در بخش های تجاری ، مصرف کننده و دولتی افزایش دهد. در بیانیه مشترک مطبوعاتی آمده است: « این شرکت قصد دارد تا پایان سال تعداد افراد خود را دو برابر کند و به افتتاح دفاتر جدید خود در ایالات متحده و بریتانیا ادامه دهد ».

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسترسی به مطالب

نوشته‌های تازه

اخبار