Crypto.com خدمات گزارش مالیاتی رایگان ارز دیجیتال را در استرالیا گسترش می دهد

صرافی ارزهای دیجیتال Crypto.com، به تازگی یک سرویس جدید مالیات بر ارز دیجیتال را برای استرالیایی ها راه اندازی کرده است که به مشتریان آنها این امکان را می دهد تا تراکنش های ارز دیجیتال خود را وارد کرده و گزارش و پرونده ای به دولت ارائه دهند.

این صرافی روز پنجشنبه اعلام کرد که این پلتفرم را برای مشتریان استرالیایی که باید مالیات ارز دیجیتال پرداخت کنند، بدون هزینه راه اندازی می کند. طبق بیانیه رسمی ، این خدمات مالیاتی گسترده پس از خدمات موجود در دو حوزه قضایی کانادا و ایالات متحده ارائه می شود. صرافی گفت که این سرویس جدید به کاربران این امکان را می دهد تا به سرعت گزارش های دقیق و سازماندهی شده مالیاتی ، از جمله سابقه معاملات و سوابق سود و زیان سرمایه کوتاه مدت یا بلند مدت و سایر معاملات مشمول مالیات و غیر مشمول مالیات ارز دیجیتال را تهیه کنند.

کریس مارشالک ، بنیانگذار و مدیرعامل Crypto.com ، گسترش خدمات رایگان گزارش مالیات ارز دیجیتال به استرالیا را هیجان انگیز می داند:

« ما مدتهاست متعهد هستیم که سازگارترین و آسان ترین پلتفرم ارز دیجیتال جهان را ارائه دهیم. به عنوان بخشی از این تعهد ، ما مفتخریم که به همه سرمایه گذاران ارز های دیجیتال استرالیا راه حلی آسان برای تسویه مالیات خود ارائه می دهیم. به زودی بازارهای بیشتری اضافه می شود ».

به گفته اداره مالیات استرالیا ، بین 500000 تا 1 میلیون استرالیایی دارای ارز دیجیتال هستند. بر اساس گزارش Cointelegraph ، ارزهای دیجیتال که برای پرداخت کالا و خدمات در استرالیا استفاده می شوند ، مشمول مالیات نمی شوند به شرطی که هزینه آن کمتر از 10000 دلار استرالیا یا تقریباً 7340 دلار باشد.

پلتفرم ویژگی های رابط کاربری پیشرفته همچنین چندین عملکرد واردات را اضافه کرده و از بیش از بیست کیف پول و صرافی بزرگ پشتیبانی می کند تا مشتریان بتوانند نتایج محاسبه مالیات را دریافت کنند. این صرافی گفت که با مشاوران مالیاتی حرفه ای همکاری می کند تا اطمینان حاصل شود که این سرویس با ثبت مالیات بر ارزهای دیجیتال در کشور مطابقت دارد.

اخیراً ، Crypto.com به طور فعال تجارت جهانی را در سراسر جهان از جمله پرداخت دیجیتال و امور ورزشی گسترش می دهد. ماه گذشته ، این شرکت پرداخت ارز دیجیتال مجوز موسسه پول الکترونیکی را از دولت مالت اخذ کرد که به این شرکت اجازه می داد کارت های پرداخت صادر کند و حواله های بانکی مستقیم را در داخل به مشتریان ارائه دهد.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسترسی به مطالب

نوشته‌های تازه

اخبار