JPMorgan با وجود موضع ضد بیت کوین مدیرعامل جیمی دیمون ، بی سر و صدا 6 سرمایه گذاری ارز دیجیتال ارائه می دهد

بانک سرمایه گذاری جهانی JPMorgan در حال حاضر با وجود مدیرعامل خود ، جیمی دیمون که دائماً بر علیه سرمایه گذاری در بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال صحبت می کند، شش صندوق سرمایه گذاری در زمینه ارزهای دیجیتال را به مشتریان خود ارائه می دهد.

CNBC پنجشنبه به نقل از افراد مطلع گزارش داد که JPMorgan Chase بدون سر و صدا به مشتریان مدیریت دارایی خود اجازه دسترسی به 6 صندوق سرمایه گذاری ارزهای دیجیتال را داده است.

روز پنجشنبه ، به مشاوران مالی بانک اجازه داده شد تا مشتریان بانک خصوصی خود را در صندوق جدید بیت کوین ایجاد شده توسط شرکت ارز دیجیتال New York Digital Investment Group (NYDIG) ، زیرمجموعه Stone Ridge ، 10 میلیارد دلار مدیریت دارایی جایگزین ایجاد کنند.

مردم می گویند که این صندوق تقریباً همان چیزی است که NYDIG به مشتریان مورگان استنلی ارائه می دهد. مورگان استنلی در اوایل سال جاری شروع به ارائه سه صندوق سرمایه گذاری ارز دیجیتال به مشتریان کرد. آنها عبارتند از Galaxy Bitcoin Fund LP ، Galaxy Institutional Bitcoin Fund LP و FS NYDIG Select Fund.

ماه گذشته ، JPMorgan شروع به ارائه پنج صندوق سرمایه گذاری ارز دیجیتال به همه مشتریان کرد. چهار مورد از این صندوق ها محصولات Grayscale Investments هستند: Bitcoin Trust ، Bitcoin Cash Trust ، Ethereum Trust و Ethereum Classic Trust، پنجمین صندوق ، Osprey Funds از Bitcoin Trust است.

بر اساس گزارش CNBC ، منابعی که در مورد پیشنهادات سرمایه گذاری ارز دیجیتال صحبت می کنند ، شناسایی نشده اند و هر یک به موضع ضد رمزنگاری جیمی دیمون اشاره کرده اند.

مدیرعامل JPMorgan Chase یکی از صریح ترین منتقدان بیت کوین و ارزهای دیجیتال بوده است. او در سپتامبر 2017 بیت کوین را یک کلاهبرداری خواند ، اما بعداً از اظهارنظر پشیمان شد.

در حالی که JPMorgan در حال آماده سازی برای ارائه سرمایه گذاری در ارز دیجیتال به مشتریان بود ، مدیرعامل دیمون به مردم توصیه کرد که از ارزهای دیجیتال دوری کنند. رئیس JPMorgan ضمن اظهار این که به بیت کوین اهمیتی نمی دهد ، اعتراف کرد که مشتریان علاقه مند هستند.

در ماه ژوئیه ، بانک گفت که بسیاری از مشتریان، ارزهای دیجیتال را به عنوان یک دارایی طبقه بندی می کنند و می خواهند روی آن سرمایه گذاری کنند.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسترسی به مطالب

نوشته‌های تازه

اخبار