• صفحه خانگی
  • >
  • اخبار
  • >
  • اخبار بیت کوین
  • >
  • شرکت NCR ، یک ارائه دهنده نرم افزار ارز دیجیتال و ارائه دهنده دستگاه خودپرداز ارز دیجیتال LibertyX را برای معرفی یک راه حل کامل ارز دیجیتال خریداری می کند

شرکت NCR ، یک ارائه دهنده نرم افزار ارز دیجیتال و ارائه دهنده دستگاه خودپرداز ارز دیجیتال LibertyX را برای معرفی یک راه حل کامل ارز دیجیتال خریداری می کند

ارائه دهنده فناوری پیشرو شرکت NCR Corporation مستقر در آتلانتا در ایالت جورجیا در 2 آگوست خرید یک ارائه دهنده نرم افزار ارز دیجیتال و ارائه دهنده دستگاه خودپرداز ارز دیجیتال LibertyX را اعلام کرد.

هدف این خرید ادغام برنامه موبایل LibertyX است تا مشتریان NCR مانند بانک ها ، خرده فروشان و رستوران ها به زودی بتوانند از ارز دیجیتال برای پرداخت و خرید یا برداشت ارزهای دیجیتال مستقیم از شبکه خودپرداز بیت کوین (BTC) استفاده کنند. این امر باعث گسترش دامنه و مقیاس نرم افزار NCR می شود.

Tim Vanderham، مدیر فناوری این شرکت ، در پاسخ به این خرید اظهار داشت:

« با توجه به افزایش تقاضای مصرف کنندگان ، مشتریان ما نیاز به یک راه حل کامل ارز دیجیتال دارند ، از جمله توانایی خرید و فروش ارز دیجیتال ، انجام حواله های بین مرزی و پذیرش پرداخت های ارز دیجیتال در کانال های دیجیتالی و فیزیکی ».

اسناد رسمی منتشر شده جزئیات معامله خاصی را فاش نکرده است. انتظار می رود این معامله اواخر امسال به پایان برسد.

NCR رسماً اعلام کرد که راه حل ارز دیجیتال LibertyX در دستگاههای خودپرداز ، کیوسک ها و سیستم های فروش (POS) بسیار کامل و بررسی شده است. بنابراین ، این خرید می تواند کیف پول دیجیتالی NCR و برنامه های تلفن همراه را به طور موثر ادغام کند تا یک راه حل یکپارچه ارز دیجیتال در نقاط تماس فیزیکی و دیجیتالی NCR ارائه دهد.

LibertyX یکی از اولین و بزرگترین شبکه های ATM بیت کوین ، صندوقدار و کیوسک در آمریکا است. این شرکت ادعا می کند که در حال حاضر 9500 سرویس خودپرداز ارز دیجیتال برای 20000 فروشگاه خرده فروشی در ایالات متحده ارائه می دهد. LibertyX همچنین یکی از اولین تولیدکنندگانی است که خودپردازهای خرده فروشی بیت کوین را راه اندازی کرده است.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسترسی به مطالب

نوشته‌های تازه

اخبار