رستوران زنجیره ای Quiznos ، ویژگی پرداخت را آزمایش می کند تا به مشتریان امکان پرداخت بیت کوین را بدهد

مشتریان Quiznos به زودی قادر خواهند بود از طریق پرداخت های بیت کوین ، سفارش خود را خریداری کنند. شرکت رستوران های فست فود Quiznos اعلام کرده است که از اواسط ماه اوت پرداخت بیت کوین را در تعداد رستوران های منتخب خود در دنور ، کلرادو قبول می کند.

رستوران های ساندویچی Quiznos Sub ، مواردی از جمله سوپ ، سالاد ، غذاهای ناهار ، ساندویچ و سایر خدمات پذیرایی را به مشتریان در امریکا ارائه می دهند. این برند تجاری رستوران های فست فود دارای حق امتیاز آمریکایی با شرکت دارایی دیجیتال Bakkt همکاری می کند تا چنین پرداخت هایی را در برخی مکان ها فعال کند. بنابراین ، این حرکت قرار است Quiznos را به یکی از بزرگترین شرکت های رستوران دار در ایالات متحده تبدیل کند که ارز دیجیتال را پذیرفته است.

مشتریان می توانند بیت کوین را با برنامه Bakkt خریداری کرده و سپس از آن برای پرداخت هزینه غذای خود در هفت شعبه Quiznos در منطقه دنور از این ماه استفاده کنند ، از جمله مکانهای پرتردد این زنجیره در فرودگاه بین المللی دنور.

Quiznos گفت که اگر آزمایش اولیه خوب پیش برود ، مشارکت با Bakkt را در 255 مکان خود در ایالات متحده گسترش می دهد.

Mark Lohmann، مالک Quiznos و رئیس گروه رستوران Rego گفت:

« همکاری با یک پلتفرم ابتکاری مانند Bakkt به دلایل مختلفی برای ما جذاب است ، در درجه اول به این دلیل که به ما اجازه می دهد بیت کوین را مستقیماً در محل فروش به عنوان بخشی از یک معامله سریع و یکپارچه بپذیریم ».

تست ارز دیجیتال گامی دیگر در تلاشهای Quiznos برای تقویت عملیات تجاری است. در ماه می ، Quiznos اظهار داشت که Ghost Kitchen  را با مشارکت با مارک های Ghost Kitchen امتحان می کند تا امسال به 100 مکان در ایالات متحده و کانادا برسد. در حال حاضر این رستوران در حال آزمایش روش جدیدی برای پرداخت ارز دیجیتال است.

کندی بهبود اقتصادی به این معناست که سرمایه گذاران به دنبال جایگزین هستند. رشد دارایی های ارز دیجیتال به ویژه در محیطی پس از COVID-19 که مصرف کنندگان به دنبال گزینه های بیشتر بدون تماس هستند ، قابل توجه بوده است.

حدود 36 درصد از مشاغل کوچک و متوسط ​​در ایالات متحده، بیت کوین را می پذیرند. تعداد فزاینده ای از سرمایه گذاران نیز از ارزهای دیجیتال به عنوان جایگزینی برای سایر دارایی ها حمایت کرده اند.

شرکت های بیشتری مانند Overstock ، مایکروسافت ،Whole Foods ،  Home Depot و دیگران پذیرش بیت کوین را آغاز کرده اند. در اکتبر 2020 ، PayPal  صرافی های ارز دیجیتال را در پلتفرم خود با حدود 350 میلیون کاربر فعال کرد ، که نشان دهنده ادامه حرکت بیت کوین در جریان اصلی است.

تقاضای غذاخوری برای تجربه بدون تماس قابل توجه است. در حال حاضر ، حدود 51 درصد از شهروندان آمریکایی در شرایط همه گیری COVID-19 فناوری بدون لمس را ترجیح می دهند و این روند رو به افزایش است و 80 درصد سفارشات ، پرداخت و خدمات پرداخت تا سال 2024 بدون تماس پیش بینی می شود.

Quiznos به تعداد فزاینده ای از رستوران هایی که پرداخت های ارز دیجیتال را در بازارهای جهانی قبول می کنند ، پیوست ، از جمله Burger King ، Subway ، Starbucks ، KFC و Pizza Hut.

در 2 آگوست ، تامین کننده بزرگ فناوری NCR برنامه های خود را برای خرید LibertyX اعلام کرد ، که به رستوران ها اجازه می دهد پرداخت ارزهای دیجیتال را بپذیرند و سکه بخرند و خریداری کنند.

در ماه آوریل ، مارک های رستوران هایLandry  اعلام کردند که پرداخت های بیت کوین را در ماه های آینده می پذیرد و این اقدام را گامی اجتناب ناپذیر در جریان اصلی دارایی های ارز دیجیتال توصیف کردند.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسترسی به مطالب

نوشته‌های تازه

اخبار