بایدن اجرای مالیات ارز دیجیتال را برای کمک به تأمین بودجه 1 تریلیون دلاری زیرساخت های ایالات متحده افزایش می دهد

رئیس جمهور آمریکا جو بایدن و قانونگذاران از دو حزب بر سر جزئیات بسته زیر بنایی تقریباً یک تریلیون دلاری با اقدامات برای افزایش اعمال مالیات در مورد دارایی های دیجیتال توافق کردند.

کاخ سفید روز چهارشنبه اعلام کرد که جو بایدن ، رئیس جمهور و گروهی از قانونگذاران از دو حزب در مورد جزئیات «a once-in-a-generation investment» در زیرساخت های ایالات متحده توافق کرده اند.

کاخ سفید تصریح کرد که این لایحه در مجلس سنا مورد بررسی قرار می گیرد و می افزاید: «در مجموع ، این قرارداد شامل 550 میلیارد دلار سرمایه گذاری جدید فدرال در زیرساخت های آمریکا می شود».

اقدامات برای افزایش اجرای مالیات در مورد دارایی های دیجیتال در آخرین لحظه به لایحه زیرساخت اضافه شد تا بودجه لازم برای تأمین مالی طرح زیرساخت ها جمع آوری شود.

550 میلیارد دلار طی هشت سال آینده در جاده ها ، پل ها ، اینترنت پرسرعت ، حمل و نقل عمومی ، وسایل نقلیه برقی ، فرودگاه ها و بنادر کشتیرانی هزینه می شود.

این اقدامات الزامات افزایش گزارش را برای کارگزاری ها و صرافی های ارز دیجیتال تحمیل می کند. آنها ملزم به ارائه جزئیات مربوط به معاملات ارزهای دیجیتال 10000 دلار یا بیشتر به سرویس درآمد داخلی (IRS) هستند.

انتظار می رود این مفاد 28 میلیارد دلار دیگر از معاملات ارزهای دیجیتال جمع آوری کند.

اطلاعیه ای که روز چهارشنبه توسط کاخ سفید منتشر شد ، توضیح می دهد: «در سال های آینده ، این معامله منافع اقتصادی قابل توجهی را به همراه خواهد داشت» و می افزاید:

این بودجه از طریق ترکیبی از هدایت مجدد صندوق های بلاعوض کمک های اضطراری ، هزینه های هدفمند کاربران شرکت ، تقویت اعمال مالیات در مورد ارزهای دیجیتال و سایر اقدامات دو حزب ، علاوه بر درآمد حاصل از رشد اقتصادی بیشتر در نتیجه سرمایه گذاری ها ، تأمین می شود.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسترسی به مطالب

نوشته‌های تازه

اخبار