Mastercard برنامه جدید ارز دیجیتال را برای استارت‌آپ ها راه اندازی می کند

Mastercard غول پرداخت، روز سه شنبه اعلام کرد برنامه جدیدی را برای حمایت از صنایع ارز دیجیتال و بلاکچین برای استارت‌آپ ها آغاز می کند. هدف این برنامه مشارکت جهانی راه جدید حمایت از دارایی های دیجیتالی سریع در حال رشد ، بلاکچین و شرکت های ارز دیجیتال است.

طبق بیانیه این شرکت ، حداقل هفت دارایی دیجیتال و شرکت های استارت‌آپ بلاکچین به این برنامه در حال ظهور پیوسته اند ، از جمله Mintable مستقر در سنگاپور ، بستری با ویژگی های جدید مانند ضرب بدون گاز‌های گلخانه ای و خرید کارت اعتباری.

Jess Turner، معاون اجرایی مسترکارت، در زمینه زیرساخت های دیجیتالی جدید و fintech ، اظهار داشت:

«مسترکارت از سال 2015 با اکوسیستم ارز دیجیتال درگیر شده است. ما به عنوان یک بازیگر پیشرو در فناوری ، می توانیم نقشی اساسی در دارایی های دیجیتال داشته باشیم و به شکل گیری صنعت و تأمین امنیت و امنیت مصرف کننده کمک کنیم».

این پلتفرم پرداخت به دنبال گسترش و تسریع نوآوری در زمینه فناوری دارایی های دیجیتالی است و خرید ، هزینه و نگهداری ارزهای دیجیتال و دارایی های دیجیتالی را برای مردم و موسسات ایمن تر و در دسترس تر می کند.

مسترکارت گفت بیش از 250 شرکت استارت‌آپ از سال 2014 به برنامه Start Path پیوسته اند. این شرکت دسترسی ، ابزارها و راه حل هایی را برای این استارت‌آپ ها فراهم می کند تا با بانک ها و اکوسیستم بازرگانان ارتباط برقرار کند تا راه حل های جدید ارائه دهد.

هفته گذشته ، مسترکارت اعلام کرد که عملکرد و تجربه خود را با استفاده از کیف پول ارزهای دیجیتال و صرافی ها با مشتریان خود و با چندین شرکت ارز دیجیتال برای تبدیل پول ارز دیجیتال و فیات سنتی ، افزایش می دهد.

مسترکارت تقاضای فزاینده پرداخت دیجیتال از مشتریان خود را درک می کند. بیش از 93٪ از مشتریان خواستار در نظر گرفتن روش های نوآورانه پرداخت ، مانند بیومتریک ، ارزهای دیجیتال و کدهای QR هستند. بنابراین ، این غول بستر پرداخت، در ماه فوریه اعلام کرده است که با اجازه دادن به دارندگان کارت برای انجام معاملات ارز دیجیتال مستقیم در شبکه خود ، از پرداخت های ارز دیجیتال مستقیم پشتیبانی می کند.

در همین حال، دارندگان کارت Visa،  یکی از رقبای اصلی Mastercard، بیش از 1 میلیارد دلار ارز دیجیتال را در شش ماه اول امسال در سطح جهانی هزینه کرده اند. به تازگی ، ویزا تجارت خود را در استرالیا با تصویب یک استارت‌آپ استرالیایی به نام CryptoSpend برای صدور دبیت کارت برای مشتریان خود برای استفاده از طریق ارزهای دیجیتال گسترش داده است.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسترسی به مطالب

نوشته‌های تازه

اخبار