از لحاظ تاریخی، یک تحلیلگر دقیق، فکر می کند اتریوم آماده افزایش در سال 2021 است

اتریوم از زمان رسیدن به بالاترین سطح خود در تابستان با 490 دلار، با عدم پذیرش شدید مواجه شده است. این ارز دیجیتال پیشرو از آن بالاترین حد به پایین ترین سطح سپتامبر 315 دلار سقوط کرد و بسیاری از سرمایه گذاران را در این روند دچار مشکل کرد.

در حالی که ارز دیجیتال همچنان در نوسان است، انتظار می رود اتریوم در ماه های آینده به طرز چشمگیری رو به بالا حرکت کند.

یکی از تحلیلگران دارایی های ارز دیجیتال می گوید اتریوم آماده است تا به طور موازی حرکت کند. او اخیراً متذکر شده است که اقدام قیمتی کلان اتریوم از ابتدای سال 2017 تاکنون بسیار شبیه عمل طلا از سال 2007 تاکنون است.

این تحلیل فراکتال پیش بینی می کند که اگر اتریوم راهی را طی کند که طلا طی می کند، ارز دیجیتال به زودی وارد یک صعود سهموی می شود که آن را به بالاترین حد خود می رساند.

تحلیلگری که این تحلیل را به اشتراک گذاشته است، همان کسی است که در اواسط ماه مارس پیش بینی کرد بیت کوین یک چرخش V شکل داشته و تا ماه می یا ژوئن به 10 هزار دلار می رسد. درست دو ماه بعد ثابت شد که درست است و ارز دیجیتال به روشی که پیش بینی کرده بود بهبود یافت.

نکته قابل توجه، او تنها کسی نیست که فکر می کند اتریوم در ماه ها و سال های آینده چنین صعودی شیب دار را دنبال خواهد کرد.

لوگان هان، یک سرمایه گذار برجسته در صرافی بایننس، فکر می کند که احتمال زیاد اتریوم نیز در ماه های آینده به یک صعود سهموی دست پیدا کند. او اخیراً در این زمینه یک نمودار را به اشتراک گذاشته است.

این نمودار نشان داد که اتریوم با رسیدن به سال 2021 احتمالاً به بالاترین حد خود می رسد یا حداقل به سمت آن منطقه حرکت می کند و پتانسیل رشد قوی را نشان می دهد، اما روند کوتاه مدت زنجیره ای برای سکه، امیدوار کننده نیست.

Santiment، یک شرکت تجزیه و تحلیل بلاکچین پیشرو، آخر هفته گذشته گزارش داد که تعداد آدرس های فعال اتریوم روزانه از اوج ماه جولای به طور چشمگیری کاهش یافته است:

«معیار آدرس فعال روزانه $ اتریوم هنوز نشان می دهد که تا زمان اوج خود در اواخر ژوئیه هنوز مسیر زیادی وجود دارد. به خصوص از 17 سپتامبر، آدرس های منحصر به فرد در تعامل در شبکه اتریوم کاهش یافته است».

به نظر می رسد که این افت مربوط به هزینه های بالای معامله است، همراه با کاهش بازده / بازده ارائه شده توسط فضای DeFi.

مشخص نیست که این روند زنجیره ای چگونه بر مسیر اتریوم تأثیر می گذارد که توسط معامله گران فوق نشان داده شده است.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسترسی به مطالب

نوشته‌های تازه

اخبار