• صفحه خانگی
  • >
  • تحلیل و آنالیز
  • >
  • نانسی پلوسی ، نماینده حزب دموکرات : مذاکرات بسته کمکی جدید COVID-19 با ارزش 1.8 تریلیون دلار متوقف شده است. واکنش بیت کوین چگونه خواهد بود؟

نانسی پلوسی ، نماینده حزب دموکرات : مذاکرات بسته کمکی جدید COVID-19 با ارزش 1.8 تریلیون دلار متوقف شده است. واکنش بیت کوین چگونه خواهد بود؟

دیروز نانسی پلوسی ، نماینده حزب دموکرات گفت که بحث درباره بسته محرکه 1.8 تریلیون دلاری جدید متوقف شده است ، رئیس جمهور ترامپ رئیس مجلس دموکرات را مقصر می داند. تأخیر محرک برای بیت کوین و بازار رمزنگاری چه معنایی می تواند داشته باشد؟

بر اساس گزارشی از وال استریت ژورنال در 11 اکتبر ، نانسی پلوسی سخنگوی مجلس دموکرات با طرح پیشنهادی 1.8 تریلیون دلاری محرک COVID-19 دولت ترامپ مخالفت کرده است، با استدلال اینکه این پیشنهاد بودجه کافی ندارد و هیچ استراتژی برای آزمایش ملی ندارد.

رئیس جمهور ترامپ در پاسخ گفت که بن بست توسط خود پلوسی ایجاد شده است. WSJ به نقل از ترامپ از مصاحبه Fox News خود گفت: «جمهوری خواهان می خواهند این کار را انجام دهند. ما با نانسی پلوسی مشکل داریم.»

علی رغم ادعاهای رئیس جمهور، در تاریخ 10 اکتبر توسط فایننشال تایمز گزارش شد که بسیاری از اعضای حزب جمهوری خواه هم علاقه ای به حمایت از پیشنهاد دولت ترامپ ندارند و از بسته کمکی بسیار کوچکتر حمایت می کنند.

این برای بیت کوین چه معنی دارد؟

بیت کوین در سال جاری افزایش چشمگیری داشته است، عمدتا بر اساس شرط بندی سرمایه گذاران مبنی بر اینکه تیریلیون ها دلار پول چاپی دولت و بانک مرکزی و هزینه های تسکین دهنده در سطح جهان در پاسخ به اخلال در بازار COVID-19 احتمالاً منجر به تورم بسیار بالا و کاهش ارزش دلار آمریکا خواهد شد.

از لحاظ تئوری ، تورم بالا و از دست دادن قدرت خرید دلار آمریکا باعث می شود قیمت بیت کوین با تقویت موقعیت خود به عنوان یک سرمایه گذاری و ذخیره ارزش، افزایش یابد.

در حال حاضر ، بن بست بین جمهوری خواهان و دموکرات ها برای دستیابی به توافق نامه محرک می تواند متوقف شود و یا حتی اندکی سقوط کند. با این حال ، اگر دو طرف به زودی به توافق برسند ، قیمت BTC باید در نتیجه افزایش یابد.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسترسی به مطالب

نوشته‌های تازه

اخبار