علت رشد بیت کوین و اتریوم در روزهای اخیر

قیمت بیت کوین (BTC) روز دوشنبه به بالاترین سطح در دو ماه گذشته رسید. این در حالیست که اتریوم (ETH) نیز پس از فعالیت صندوق سرمایه‌گذاری Grayscale  تحت نظارت کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا به بالاترین سطح در سه هفته رسید.

طبق گزارش کوین دسک، بیت کوین برترین ارز رمزنگاری شده از نظر ارزش بازار ، به بالاترین سطح 11.524 دلار از 2 سپتامبر رسید. این ارز در زمان نوشتن این مقاله با قیمت 11،480 دلار معامله شد ، و طی 24 ساعت گذشته 0.95٪ سود کسب کرد. اتریوم در همان زمان ، در حدود 383.42 دلار معامله شد ، که در 24 ساعت گذشته %2.17 افزایش داشته است.

این بالاترین سطح از 20 سپتامبر است. این افزایش در حالی اتفاق افتاد که مدیر دارایی ارز دیجیتال ، GRAYSCALE اعلام کرد که صندوق سرمایه گذاری اتریوم به یک شرکت گزارش دهنده کمیسیون اوراق بهادار و بورس (SEC) تبدیل شده است.

گری اسکیل روز دوشنبه در بیانیه مطبوعاتی نوشت:

این پرونده داوطلبانه صندوق سرمایه‌گذاری اتریوم نباید به عنوان یک ثبت در حوزه صندوق‌های قابل‌معامله در بورس (ETF) اشتباه گرفته شود.


دنیس وینوکووروف رئیس تحقیق بخش کارگزاری  بیکوانت  (Biquant) در CoinDesk  گفت:

این اخبار و همچنین ارزش قفل شده در DEFI احتمالاً موج دیگری از عملکرد بهتر اتریوم نسبت به بیتکوین را در پی خواهد داشت.

بیت کوین امسال 59 درصد رشد داشته است در حالی که اتر تقریباً 200 درصد افزایش یافته است.

به دنبال افشای سرمایه گذاری 50 میلیون دلاری بیتکوین توسط شرکت پرداخت Square هفته گذشته هر دو رمز ارز (بیت کوین و ETH) بیش از 6 درصد افزایش یافتند.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسترسی به مطالب

نوشته‌های تازه

اخبار