کیم داتکام به کاربران توییترش که طبق توصیه او در سال ۲۰۱۸ بیت کوین خریده بودند تبریک گفت

کیم داتکام، کارآفرین فضای اینترنت و فعال حقوق دیجیتال، به کاربران توییترش که طبق توصیه او در سال ۲۰۱۸ بیت کوین خریده بودند تبریک گفت. طبق توییتی که در ۱۷ آگوست منتشر شد، موسس وبسایت اشتراک فایل مگاآپلود که حالا از کار افتاده، کاربرانی که سرمایه‌های خود را تبدیل به طلا کرده بودند را نیز مورد تحسین قرار داد.

در آگوست سال ۲۰۱۸، داتکام به دنبال کنندگان خود در توییتر اعلام کرد که باید بیت کوین و طلا بخرند. او گفت که دلار آمریکا بی‌ارزش خواهد شد و معتقد است که فروپاشی اقتصادی اروپا قریب الوقوع است. او احساس کرد که این مسئله ارزش تمامی پول‌های سنتی را کم خواهد کرد:

دوران سختی را شاهد خواهیم بود. اما اگر بخشی از سرمایه خود را برای این سقوط آماده کنید اوضاعتان خوب خواهد شد. سقوط بزرگ به احتمال ۱۰۰ درصد خواهد آمد.

یکی از کاربران توییتر، توییت داتکام را رد کرد و ادعا کرد که دنبال کنندگانی که توصیه او را گوش کنند چیزی جز کاغذی بی‌ارزش به دست نخواهند آورد. داتکام در پاسخ گفت که این کاربر احتمالا باید تازه کار باشد.

در زمان انتشار این مطلب ارزش بیت کوین به بالای ۱۲ هزار دلار رسیده و این در حالی است که قیمت طلا نیز در هفته‌های اخیر به بیشتر از ۲ هزار دلار رسیده است.

علاقه داتکام به ارزهای دیجیتال کاملا معروف است. در ۲۲ اکتبر، صرافی ارزهای دیجیتال بیتفینکس (Bitfinex) اعلام کرد که پلتفرم عرضه اولیه صرافی (IEO) آن‌ها با همکاری داتکام نوعی توکن پولی محتوای دیجیتال با نام K.im عرضه خواهد کرد.  با این حال، این صرافی به شکل ناگهانی فروش این توکن را با استناد به تغییر کامل بررسی‌های نظارتی روی این توکن‌ها، در ۵ نوامبر لغو کرد.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسترسی به مطالب

نوشته‌های تازه

اخبار