تحلیل تکنیکال اتریوم (Ethereum) ؛ امروز 11 مرداد 99

تحلیل تکنیکال اتریوم ، قیمت اتریوم با افزایش 7% طی 24 ساعت گذشته، در حال حاضر 358 دلار معامله می شود. شاخص میانگین متحرک اتریوم نشان می دهد که این ارز هنوز به روند مثبت و صعودی خود ادامه می دهد. اتریوم افزایش قیمت خود را همزمان با صعود بیت کوین شروع کرده است. اتریوم روی یک مقاومت قرار گرفته است و اگر بتواند به طور کامل از این مقاومت عبور کند افزایش قیمت تا حدود 360 دلار محتمل خواهد بود. چنانچه از روند صعودی خارج شود احتمالا تا حدود 320 دلار کاهش قیمت داشته باشد.

تحلیل تکنیکال اتریوم ، بررسی با اندیکاتور ها

با توجه به نمودار های مربوطه، خطوط Ichimocu و نحوه قرار گیری ابر کومو نسبت به نمودار قیمتی و همچنین با توجه به اندیکاتور Sar ، افزایش قیمت برای اتریوم پیش بینی می شود.

همانطور که در نمودار زیر مشخص است قرار گیری اندیکاتور Rsi در سطح مناسب نشانگر شرایط مطلوب جهت انجام معاملات اتریوم می باشد. همچنین قرارگیری اندیکاتور Cci دریک سطح مطلوب نشانگر شرایط مناسب ورود جهت ترید می باشد.اندیکاتور Macd در نمودار روزانه سیگنال مثبت جهت خرید اعلام کرده است.

نتیجه می شود اتریوم روند صعودی خود را ادامه دهد و البته احتمال دارد اصلاح قیمت اندکی داشته باشد ولی روند صعودی حفظ خواهد شد.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسترسی به مطالب

نوشته‌های تازه

اخبار