راه اندازی راه حل محافظت رمزنگاری نهادی توسط SC Ventures

بازوی سرمایه گذاری و نوآوری Standard Chartered در تلاش است تا یک محافظت رمزنگاری را برای بازار نهادی فراهم کند و اولین آزمایش می تواند اواخر سال جاری راه اندازی شود.

الکس مانسون ، رئیس SC Ventures ، روز دوشنبه به CoinDesk تأیید کرد که این شرکت در حال ساختن چیزی است که به گفته وی به یکی از امن ترین راه حل های حضانت در زمینه رمزنگاری در بازار تبدیل شده است.

جزئیات خیلی شفاف و مشخص نیست، اما منسون گفت که تا کنون 20 موسسه به راه حل حضانت ابراز علاقه کرده اند. اگرچه این مرکز در ایالات متحده مستقر است ، اما برای مشتریانی از سراسر جهان باز خواهد بود. SC Ventures و همچنین دارایی هایی مانند بیت کوین ، به دنبال راه حل مناسب برای امنیت نشانه ها هستند.

به گفته مانسون ، پذیرش نهادی مانع عدم ارائه پیشنهادهای مناسب حضانت شده است.

در ابتدا ، SC Ventures به دنبال ایجاد خدمات بازار بود ، اما فهمید که باید چند قدم عقب برود زیرا بسیاری از افراد نمی توانند فضای دارایی دیجیتالی «را با یک میله پرچم» لمس کنند تا زمانی که دسترسی آماده به یک راه حل ذخیره سازی در سطح سازمانی داشته باشند.

منسون گفت ، پیشنهادهای حضانت در حال حاضر در بازار ، از امنیت لازم برای مشتریان برای ذخیره میلیون ها دلار دارایی دیجیتال برخوردار نیستند. وی افزود که بسیاری از آنها تفکیک عملکرد را نیز ندارند ، به این معنی که تجارت حضانت از سایر سرمایه گذاری ها جدا نیست.

مانسون با فراهم آوردن زیرساخت اساسی بازار ، گفت که SC Ventures فرصتی را برای شروع تصویب نهادینه ارزهای رمزنگاری یافته است.

مانسون گفت: «اگر دارایی های دیجیتالی به طور گسترده تری اینجا باشند تا به عنوان طبقه دارایی بمانند ، برای حفظ امنیت آنها به زیرساخت ها احتیاج خواهید داشت».

SC Ventures که در سنگاپور مستقر است ، سکوی نوآوری برای بانک انگلیسی Standard Chartered است. بخشی از نقش آن کمک به ایجاد مشاغل جدید و جریان درآمد برای گروه گسترده بانکی است و همچنین راه حل حضانت ، SC Ventures  در تلاش است تا 9 پروژه دیگر (غیر مرتبط با رمزنگاری) را به بازار عرضه کند.

هفته گذشته ، SC Ventures در مجموعه سری A با ارائه دهنده زیرساخت بازار، Metaco مشارکت کرد. در آن زمان ، مانسون در بیانیه ای گفت که این سرمایه گذاری ابتکار محافظت کننده خود را تکمیل می کند که هنوز نامی از آن برده نشده است.

وی در گفتگو با CoinDesk ، توضیح داد و گفت متاکو یکی از ارائه دهندگان اصلی این فناوری است.

SC Ventures هنوز برای بازخورد مشتری های آینده نگر در مورد ویژگی های احتمالی و همچنین دارایی هایی که مایل به پشتیبانی هستند ، باز است.

مانسون گفت اولین آزمایش راه حل محافظت، می تواند در اواخر سال جاری راه اندازی شود.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسترسی به مطالب

نوشته‌های تازه

اخبار