مکس کایزر: جنگ استخراج بین ایران و آمریکا باعث صعود قیمت بیت کوین تا مرز 500 هزار دلار خواهد شد

به گزارش کوین تلگراف، گوینده مشهور آمریکایی مکس کایزر معتقد است که به دلیل جنگ عظیمی که ایالات متحده بر سر هش ریت شبکه ( استخراج ) بیت کوین با ایران و ونزوئلا به راه انداخته است قیمت بیت کوین به ۵۰۰,۰۰۰ دلار خواهد رسید.

مکس کایزر در اپیزود اخیر از سری برنامه تلویزیونی خود به نام کایزر ریپورت (Keiser Report) پیش‌بینی کرد که ایران و ونزوئلا دولت ترامپ را وادار به پذیرش بیت کوین خواهند کرد.

به گفته‌ی آقای کایزر «به لطف تهران که در حال حاضر نزدیک به ۳ درصد هش‌ریت شبکه‌ی بیت کوین را در اختیار دارد و از طرف دیگر پذیرش این رمزارز توسط ونزوئلا و شهروندان این کشور، با گذر زمان شاهد ورود ایالات متحده به این جنگ برای بدست گرفتن قدرت خواهیم بود».

وی توضیح داد که :

هم اکنون ایران نزدیک به ۳ درصد هش‌ریت جهانی شبکه‌ی بیت کوین را در اختیار دارد، بنابراین من فکر می‌کنم که ونزوئلا هم به زودی چیزی بین ۳ تا ۵ درصد نرخ هش شبکه‌ی بیت کوین را بدست خواهد آورد؛ در این زمان دولت آمریکا به دنبال افزایش قدرت و کنترل ۲۰ درصد هش‌ریت شبکه‌ی بیت کوین خواهد بود و سپس اعلام خواهد کرد که ما هم وارد این مسابقه‌ی قرن بیست و یکم برای استخراج رمزارز خواهیم شد. اینجاست که سطح امنیت به طرز چشم‌گیری بالا رفته و قیمت هر واحد رمزارز بیت کوین به چیزی بین ۴۰۰ تا ۵۰۰ هزار دلار خواهد رسید.

بیت کوین، نماد اصلاحات آزادی بیان

از نظر آقای کایزر رمزارز بیت کوین نمایانگر «اصلاحات آزادی بیان» است، موضوعی که دولت‌ها با کنترل ارز به دنبال سرکوب آن هستند.

مکس کایزر در ادامه‌ی صحبت‌های خود افزود «بیت کوین مونا لیزا قرن بیست و یکم است، زیرا خودآگاه بوده و ما را از طریق جنبه‌های مختلف مکانیک کوانتومی حوزه‌ی فناوری مشاهده کرده و همانند چشم خدا عمل می‌کند!»

وی در ادامه توضیح داد: پس این خدا است که از طریق این پروتکل به ما نگاه می‌کند و سعی می‌کند بفهمد که ما چگونه می‌توانیم نوع بشر را که به خاطر بانک‌های مرکزی از مسیر خود دور افتاده است را سروسامان دهیم؟

به نظر آقای کایزر وضعیت کنونی در بازارهای کلان جهان و رنج بسیاری از شهروندان آمریکا به دلایل مختلف، در اعتراضات مربوط به تبعیض نژادی، صراحتاً فریاد زده شده است.

در ادامه او خشم مردم در برابر عملکرد دولت و تضعیف دلار و نیز آشفته بازار سهام را مدنظر قرار داده و رو به مردم میگوید با اجتناب از اعتراضات در اقدامی تلافی جویانه، بیت ‌کوین بخرند. او خلاصه کرد:

“حقیقت این است که اگر شما میخواهید حاکمیت فردی داشته باشید، اگر به دنبال عدالت هستید، اگر ثروتی غیرقابل انکار، غیرقابل کشف و غیرقابل تخریب را جستجو میکنید تنها یک راه برای پیشبرد وجود دارد و آن بیت کوین است.”

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسترسی به مطالب

نوشته‌های تازه

اخبار