Santiment : تعداد آدرس‌های فعال اتریوم (ethereum ) به اوج دو ساله خود، یعنی 486000، رسیده است. ؟

طبق اطلاعات ارائه‌شده توسط شرکت تحقیقاتی  cryptocurrency Santiment، تعداد آدرس‌های فعال ethereum به اوج دو ساله خود، یعنی 486000، رسیده است. آخرین باری که اتریوم این میزان از آدرس‌های فعال را تجربه کرده بود، به ماه می سال 2018 برمی‌گردد.

عوامل تقویت


قابل ذکر است، اخیراً تعداد کیف پول اتریوم (ethereum) با حداقل ETH 0.1 به بالاترین سطح خود در طول زمان رسیده است. در همین حال، اتریوم از نظر هزینه‌های روزانه پرداخت ‌شده در شبکه، همچنان و برای سومین هفته از بیت کوین پیشی گرفته است. طبق گزارشات پیشین U.Today، این موضوع به رشد سریع صدور Tether (USDT) نسبت داده می‌شود.

نسخه ERC20 از Tether بیشترین سهم از کل عرضه Stablecoin را دارد. کاربران Tether برای انجام معاملات USDT مجبور به پرداخت هزینه گاز هستند (بنابراین با شبکه تعامل دارند).

با ارزش اقتصادی اکوسیستم غیرمتمرکز مالی ( DeFi ) که به $ 1.66 میلیارد دلار می‌رسد، این موضوع یک جریان مخالف بزرگ برای رشد معاملات اتریوم است.

عواملی که اتریوم (ethereum) را تحت الشعاع قرار میدهد

گفتنی است با توجه به اینکه کاربران تصمیم گرفته‌اند به جای اتر، stablecoin ارسال کنند، افزایش معاملات اتریوم الزامی نیست.در ماه مه، نزدیک بود که ارزش کل توکن های ERC20 اتریوم را در Blockchain خود بی اعتبار کند.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسترسی به مطالب

نوشته‌های تازه

اخبار