کونوس ایکس، نخستین رمزارز قابل قبول بانکی

آخرین دستاورد کونوس دنیا را زیر و رو کرده است. اگرچه سکه های زیادی وجود دارند که تراکنش های سریع و ارزان را قادر می سازند، اما به دلیل نوسانات قیمت نمی توان آنها را به عنوان راه حل ایده آل برای پرداخت ها و نقل و انتقالات  مالی در نظر گرفت.

حال راه حل در دستان کونوس پلتفرم است. کونوس ایکس (CCXX) نخستین سکه (رمزارز) قابل قبول بانک یا بانک پذیر می باشد که قیمت خرید و فروش آن ثابت است. این مسئله پرداخت ها را برای خرده فروشان و مشتری ها بسیار جذاب کرده است؛ چرا که می توان برای یک محصول قیمت ثابت و نامتغیر تعریف کرد چرا که قیمت کونوس ایکس یکسان خواهد ماند.

دیگر مزیت کونوس ایکس استفاده شبکه بلاک چین این سکه از الگوریتم اثبات سهام می باشد. اگر بیش از یک سال سکه های CCXX را نگهداری کنید، 5 درصد سود دریافت خواهید کرد. اگر بیش از شش ماه سکه های کونوس ایکس را نگهداری کنید، سکه های شما 2 درصد افزایش پیدا خواهند کرد.

ویژگی های برجسته کونوس ایکس:

  • قیمت خرید و فروش ثابت
  • سود سالانه 5 درصد
  • سود شش ماه 2 درصد
  • تبادل آسان با دلار، فرانک سوئیس، یورو و غیره
  • نقل و انتقالات مالی به سراسر نقاط دنیا
  • الگوریتم های امنیتی سطح بالا
  • سرعت چشمگیر

نخستین سکه بانک پذیر

کونوس پلتفرم نخستین شرکتی‌ست که سکه ای ایجاد کرده که می توانید آن را از بانک محل خود خریداری کنید. در هر جای دنیا و از هر بانکی استفاده می کنید، با مشاور خود صحبت کرده و با استفاده از شماره ISIN سوئیس کونوس ایکس خریداری کنید.

تبدیل ساده به دلار، فرانک سوئیس، یورو و بالعکس به کونوس ایکس

با کمک صرافی غیرمتمرکز کونوس (کونوس دکس) و نماینده های این صرافی، تبادل کونوس CCXX با ارزهای فیات و بالعکس در هر جای دنیا ساده خواهد بود.

به این ترتیب می توانید در هر لحظه از شبانه روز به طور ایمن به سراسر دنیا پول ارسال کنید. هزینه های تراکنش نیز بسیار ناچیز و قابل چشم پوشی هستند.

نقل و انتقال پول با کونوس ایکس چگونه صورت می گیرد؟

نقل و انتقال پول با کونوس x به همان میزان که نوآور است ساده نیز می باشد. به عنوان مثال، بیایید فرض کنیم شخصی می خواهد از ترکیه به آلمان یورو ارسال کند. این شخص می تواند از یک نماینده کونوس در ترکیه کونوس ایکس خریداری کند.

سپس از طریق کیف پول الکترونیکی کونوس ایکس را به سرعت و سادگی منتقل می کند و سپس یک نماینده می تواند کونوس ایکس را در آلمان به یورو تبدیل کند. از آنجایی که برای انجام چنین کاری نیاز به تایید بانک نیست، هر ثانیه از شبانه روز می توان این را انجام داد.

پرداخت در قبال کالا و خدمات

یک راه بسیار ایمن و سریع برای استفاده از کونوس ایکس استفاده از آن برای پرداخت کالاها و خدمات می باشد. به عنوان مثال، اگر در آلمان زندگی می کنید و از ترکیه یک فرش سفارس دهید، می توانید از سرویس اسکروی کونوس استفاده کرده و آنچه را که می خواهید با کونوس ایکس خریداری کنید.

فروشنده می بیند که پرداخت از پیش انجام شده و می تواند به طور ایمن فرش را به آلمان ارسال کند. سپس فروشنده می تواند کونوس ایکس دریافتی را به لیره ترکیه یا یورو تبدیل کرده و یا آن را نگه داشته و سود سالانه 5 درصد دریافت کند.

کونوس ایکس در میان 100 سکه برتر

کونوس x با اینکه تنها دو سال پیش توسعه پیدا کرده، اما هم اکنون در جمع 100 سکه برتر CoinMarketCap قرار گرفته است. و استحقاقش را هم دارد چرا که هیچ سکه دیگری به اندازه کونوس ایکس برتری ندارد، چه سرعت خارق العاده اش و چه امنیت بی سابقه ای که ارائه می دهد.

متاسفانه کونوس ایکس به میزان محدودی موجود می باشد و بنابراین تنها برای کسانی که زودتر آنرا خریداری کنند موجود خواهد بود.

برای دسترسی به اطلاعات بیشتر و مسائل فنی به وبسایت کونوس پلتفرم مراجعه کنید.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسترسی به مطالب

نوشته‌های تازه

اخبار