افزایش ارزش صندوق سرمایه‌گذاری اتریوم Grayscale

  • توسط m.khorrami
  • خرداد 27, 1399
  • اخبار
  • ۱۲۹ بازدید
  • 0

صندوق سرمایه گذاری Grayscale، [جایی است که در آن خریداران می‌توانند بدون نیاز به پشت سر گذاشتن‌های دردسرهای خرید، نگه داری و ایمن نگه داشتن ارزهای دیجیتال، آن‌ها را از طریق صندوق‌های سرمایه گذاری سنتی، مثل سهام خرید و فروش کنند.

سهام اتریوم صندوق Garyscale، هم اکنون در حدود قیمتی 150 درصد نسبت به بیشترین قیمت اتریوم از ابتدای خود (1448 دلار)، معامله می‌شود. این امر یک نشانه‌ی قوی از تقاضای بالای این ارز در مؤسسات سرمایه گذاری است.

طبق داده‌های منتشر شده توسط شرکت تحلیل داده Messari، به نسبت قیمت فعلی اتریوم در صرافی‌ها، سهام آن در صندوق Garyscale با قیمتی بیش از 750 درصد به نسبت نرخ بازار معامله می‌شود. 

حق نگهداری ارز نیز از ابتدای سال میلادی در صندوق Garyscale با افزایش زیادی همراه شده است. در ماه فوریه (اسفند 98)، سهام اتریوم در این صندوق در حدود 220 درصد قیمت واقعی آن در بازار، معامله می‌شد.

افزایش قیمت اتریوم در صندوق

اخیراً، اتریوم با قیمت 2905 دلار در این صندوق معامله می‌شد که حتی 50 درصد از بالاترین قیمت تاریخ اتریوم نیز بالاتر است. 

در اوایل ماه آوریل ( اردیبهشت) نیز قیمت اتریوم در این صندوق 550 درصد بیشتر از نرخ بازار معامله می‌شد.

این افزایش قیمت بی سابقه به دلیل تقاضای زیاد مؤسسات سرمایه گذاری به دلیل نسخه‌ی 2 اتریوم است که قرار است به زودی عملیاتی شود.

در مصاحبه‌ی اخیر، ری شریف عسکری، مدیر عامل این موسسه، اعلام کرد که 38 درصد از مشتریان موسسه با بیش از یک ارز دیجیتال سر و کار دارند که این میزان نسبت به سال گذشته 9 درصد افزایش یافته است.

موجودی ذخیره شده‌ی بیت کوین در موسسه‌ی Garyscale

در سال جاری سرمایه گذاری بیت کوین در این موسسه نیز با افزایش زیادی رو به رو شده است. این مقدار از 33 درصد بیت کوین‌های تولید شده‌ی قبل از هالوینگ  به 1.5 برابر مدارهای تولید شده‌ی بعد از هالوینگ، افزایش یافته است.

بعد از نصف شدن پاداش استخراج (هالوینگ)، این موسسه در حدود 19 هزار بیت کوین را به ارزش 178.6 میلیون خریداری کرده است و این اتفاق فقط در مدت زمان 5 هفته افتاده است.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسترسی به مطالب

نوشته‌های تازه

اخبار