یک شرکت سرمایه گذاری بزرگ در استرالیا به سراغ سرمایه‌گذاری در بیت کوین می‌رود

طبق گزارش نشریه AFR یک شرکت سرمایه گذاری استرالیایی به نام پندال گروپ (Pendal Group) از طریق قرارداد آتی در بورس کالای شیکاگو، سرمایه‌گذاری در بیت کوین را آغاز کرده است. پندال با نماد PDL در بورس اوراق بهادار استرالیا (ASX) فهرست شده و یک شرکت جهانی مدیریت سرمایه‌گذاری با سرمایه 1.6 میلیارد دلاراست.

مدیر اوراق قرضه و درآمد شرکت پندال گفت : «تعداد زیادی از مشتری های ما در ارتباط با بیت کوین و چگونگی استفاده از آن از ما می پرسند. شرکت های بزرگ تاکنون در این خصوص آنچنان ورود نکرده اند اما کاربران با ثروت خالص زیاد و سرمایه‌گذاران کلان به سراغ آن آمده‌اند. بیت کوین در حال تبدیل به جریان اصلی سرمایه گذاری است.»

گور با بیان اینکه بیت کوین از طلا برتر است گفت: «ما طی سالها درزمینه طلا برای مشتریان خود تثبیت موقعیت کرده‌ایم و اکنون این کار را با بیت کوین انجام می‌دهیم. اگر بیت کوین را مخزن ارزش در نظر بگیریم، از این نظر که قابل انتقال است، بهتر از طلاست، چرا که احتیاج نیست بروید و یک شمش را بردارید و به شخص دیگر بدهید!»

سرمایه گذاران میلیاردر مشهوری بیت کوین را تایید کرده اند، از جمله پل تئودور جونز، بیل میلر و استن دراکن میلر. جونز به تازگی با مقایسه این رمزارز با سهام شرکتهای بزرگ مثل اپل اعلام کرد که پیشرفت بیت کوین را مشاهده می کند. میلر پذیرش بیت کوین توسط تمام بانکهای بزرگ را پیش بینی کرد و دراکن‌میلر گفت کریپتوکارنسی می‌تواند طلا را شکست دهد.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسترسی به مطالب

نوشته‌های تازه

اخبار