کاهش سختی استخراج بیت کوین ؛ خبری خوب برای ماینرها

سختی استخراج بیت کوین (BTC) در روند نزولی است و تقریباً به سطحی می رسد که در ژانویه گذشته وجود داشته است، در حالی که قیمت بیتکوین نسبت به آن زمان بسیار بالاتر است و این خبر خوب برای ماینرهاست!

بنابر تخمین استخر BTC.com پیش بینی می شود سختی استخراج بیت کوین یا به عبارتی دیگر معیار سختی برای رقابت در برابر پاداش استخراج، بیش از 11٪ در روز کاهش یابد.

این افت به سه دلیل قابل توجه خواهد بود :

1 – این امر دشواری را به 20.88 T کاهش می دهد، که کمترین میزان آن از ژانویه سال جاری میلادی است، زمانی که این مشکل در حال افزایش بود.

2 – در سال گذشته یا به طور دقیق از ابتدای آوریل 2020، تنها 9 افت سختی را شاهد بودیم. پس از افت 16 درصدی در ماه نوامبر، این دومین میزان در میان آنها است، دومین افت بزرگ در تاریخ شبکه.

3 – در همان زمان دشواری کاهش چشمگیری را تجربه می کند، قیمت بیت کوین از زمان شروع سال سطح بسیار بالاتری را ثبت می کند. در تاریخ 1 ژانویه، BTC با 30700 دلار معامله شد. از آن زمان به بعد، قیمت به یک سری از بالاترین بالاترین رقم ها رسیده و در زمان نوشتن مقاله، 54444 دلار ایستاده است که در چهار ماه 77 درصد رشد داشته است.

در BitInfoCharts.com، هش ریت یا قدرت محاسباتی شبکه، دوباره در حال افزایش است. میانگین متحرک ساده 7 روزه بین 16 آوریل و 23 آوریل 21 درصد سقوط کرد و از آن زمان در حال افزایش است، در 16 آوریل با 16 درصد افزایش و در 139.35 Eh / s ایستاده است.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسترسی به مطالب

نوشته‌های تازه

اخبار