پرونده SEC نشان می دهد قراردادهای آتی بیت کوین Blackrock ، انجام شده و ارزش آنها 6.15 میلیون دلار است

شرکت Blackrock ، بزرگترین مدیر دارایی جهان ، پس از اعلام قصد خود برای قرار گرفتن در معرض بیت کوین ، اکنون سرمایه گذاری های اولیه خود را برای دارایی ارز دیجیتال، نشان داده است. طبق گزارش مدیر دارایی در کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) در تاریخ 31 مارس ، Blackrock ، از طریق صندوق تخصیص جهانی خود ، 37 قرارداد بیت کوین به ارزش 6.15 میلیون دلار ثبت کرد.

با تشکیل این پرونده Blackrock’s  در SEC، با این سرمایه گذاری اندک برای معاملات آتی بیت کوین ، ثابت می شود که این مدیر دارایی پیشرو، به قول خود برای سرمایه گذاری در دارایی ارز دیجیتال عمل کرده است.

دارایی ها ، در مجموع 37 قرارداد ، در حدود 0.03٪ از صندوق تخصیص جهانی شرکت بود. در اوایل سال ، یک گزارش Bitcoin.com News به نقل از مدیرعامل Blackrock، ریک ریدر پیشنهاد کرد که سازمان او «شروع به غرق شدن در بیت کوین» کرده است. با این پرونده SEC،  Blackrock اکنون رسما محور خود را نسبت به دارایی ارز دیجیتال تأیید کرده است.

در این بین ، با این پرونده ، Blackrock که دارایی های ارزشمندی نزدیک به 9 تریلیون دلار تحت مدیریت (AUM) دارد ، قرار گرفتن در معرض غیرمستقیم خود در برابر دارایی ارز دیجیتال را نیز افزایش داده است. قبل از تشکیل پرونده SEC ، Blackrock بیش از یک میلیون سهام عادی کلاس A را در میکرواستراتژی ذکر شده در Nasdaq ، یکی از اولین شرکت های بزرگ که بیت کوین را به ترازنامه خود افزود ، خریداری کرد.

در طی چند ماه گذشته Blackrock در مورد مزایای بیت کوین صحبت کرده است ، مانند ادعای مدیر Blackrock ، Russ Koesterich:

«توانایی طلا برای جلوگیری از تورم تا حدی اغراق آمیز است» و علی رغم نوسانات دارایی ارز دیجیتال ، Rieder، مدیر ارشد سرمایه گذاری درآمد ثابت جهانی Blackrock، تأکید کرده است که «مردم به دنبال انبارهای ارزشمند هستند».

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسترسی به مطالب

نوشته‌های تازه

اخبار