پرداخت درآمد بازیکنان بسکتبال آمریکائی با ارز دیجیتال

مدیر باشگاه بسکتبال ساکرامنتو کینگز روز گذشته در جلسه ای صوتی که در کلاب هاوس برگزار شده بود اعلام کرد که تا چند روز آینده هر یک از کارمندان و بازیکنان این تیم می تواند درآمد خود را به صورت بیتکوین دریافت کند.

همانطور که بیت کوین به محبوبیت روز افزون خود ادامه می دهد ، سازمان های زیادی از بانک های بزرگ ایالات متحده ، PayPal و حتی Chipotle شروع به ارائه خدمات مرتبط با بیت کوین می کنند، این خدمات می تواند سرویس حضانت باشد یا به عنوان پرداخت یا هر فعالیت دیگر. پس از اعلامیه الون ماسک در اوایل سال جاری مبنی بر اینکه Tesla بیتکوین را قبول می کند، به نظر می رسد پرداخت ها، روند استفاده از ارز مجازی را به عنوان بخشی از استراتژی بازاریابی در بین شرکت ها آغاز کرده است.

قابل ذکر است که تیم ساکرامنتو پیش از این نیز فروش محصولات و خدمات طرفداران این باشگاه را با ارزهای دیجیتالی و از طریق درگاه BitPay میسر ساخته بود، از دیگر سو نیز تصمیم اخیر این باشگاه مبنی بر پرداخت درآمد با ارز دیجیتال، جدا از همسویی با تب ارزهای دیجیتال، بیشتر به نظر می رسد که با اهداف فرار مالیاتی و سایر هزینه های دولتی صورت گرفته باشد.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسترسی به مطالب

نوشته‌های تازه

اخبار