ونزوئلا با بسترهای نرم افزاری بیت کوین و لایت کوین، دامنه حواله و انتقال وجه خود را گسترش می دهد

دولت ونزوئلا قصد دارد پلتفرم حواله های سازگار با ارز دیجیتال Patria خود را اصلاح کند و اجازه کارایی کامل با کیف پول های بیت کوین (BTC) و لایت کوین (LTC) را بدهد.

این پلتفرم به افراد مستقر در خارج از کشور امکان ارسال حواله به خانواده و دوستان مستقر در ونزوئلا را می دهد و همچنین امکان انتقال حواله های داخلی را به صورت ارز دیجیتال فراهم می کند.

اپراتورهای آن ادعا می کنند Patria حدود 20 میلیون کاربر دارد.

حواله های ارز دیجیتال در این کشور با تحریم های سختگیرانه آمریکا محبوبیت بیشتری پیدا کرده است زیرا این تحریم ها مانع از انجام معاملات بانکی و ارائه دهندگان پرداخت بین المللی با ونزوئلا می شود.

این پروژه در مراحل ابتدایی قرار دارد و هیچ جدول زمانی برای این کار داده نشده است و برخی از ویژگی های جدید در ابتدا فقط در حالت آزمایش بتا در دسترس خواهند بود.

با این حال ، این تغییرات می تواند نرخ سود کمیسیون ثابت را برای همه معاملات انجام شده در LTC ، BTC و پترو صادر شده توسط دولت (PTR) در نظر بگیرد.

این پلتفرم همچنین به کاربران امکان می دهد توکن های خود را از کیف پول های بیت کوین و لایت کوین به طور مستقیم به PetroApp مبتنی بر تلفن های هوشمند انتقال دهند. علاوه بر این، حواله نیز در پترو فعال خواهد شد.

اپراتورهای این پلتفرم قول دادند که ویژگی های جدید دیگری نیز در راه است و بیان کردند:

«پلت فرم Patria به تدریج تمام این خدمات و موارد دیگر را در بر خواهد گرفت. با توجه به دامنه آنها، به زمانی جهت به روزرسانی و نظارت نیاز است».

این اقدام به دنبال اعلان ماه گذشته از سوی تنظیم کننده ارز دیجیتال ، ناظر ملی دارایی های ارز دیجیتال و فعالیت های وابسته (Sunacrip) انجام شد که گفته می شود این امر، مقدار ارز دیجیتال قابل ارسال به عنوان حواله را افزایش می دهد و به شهروندان اجازه می دهد از کیف پول های LTC و BTC استفاده کنند و مبادلات ارز دیجیتال به ارز دیجیتال را فعال کنند.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسترسی به مطالب

نوشته‌های تازه

اخبار