وزارت خزانه داری آمریکا شرایط جدید KYC را برای معاملات ارزهای دیجیتال پیشنهاد می کند

کاربران ارز دیجیتال ایالات متحده که می خواهند دارایی های خود را از صرافی ارز دیجیتال به کیف پول شخصی خود منتقل کنند ، باید طبق مقررات پیشنهادی وزارت خزانه داری از الزامات جدید KYC پیروی کنند.

در تلاش برای رسیدگی به انتقال ناشناس دارایی های دیجیتالی توسط بازیگران بد یا همان کلاهبرداران ، وزارت خزانه داری ایالات متحده طرحی را آغاز کرده است که برخی از کاربران ارز دیجیتال را مجبور می کند اطلاعاتی در مورد هویت خود ارائه دهند.

این طرح جدید حساب های خصوصی را هدف قرار می دهد که به دارنده یک کلید دیجیتال منحصر به فرد اجازه می دهد دارایی های دیجیتال را ذخیره کند و بدون مراجعه به یک موسسه مالی مستقیماً با دیگران معامله کند.

این قبیل حساب ها به عنوان کیف پولهای میزبان نشده یا خود میزبان شناخته می شوند، نوعی نرم افزار (درایو اثر انگشت) در تلفن همراه یا رایانه کاربر. کیف پول ها در یک بانک یا صرافی ثبت شده نگهداری نمی شوند.

در آیین نامه پیشنهادی جدید KYC ، وزارت خزانه داری به بانک ها و مشاغل خدمات پولی مانند پلتفرم های معاملات ارز دیجیتال معروف مانند Gemini ، Coinbase نیاز دارد تا هویت دارندگان کیف پول های میزبان نشده یا خود میزبان را برای هرگونه معامله دارایی دیجیتال که بیش از 3000 دلار است ، تأیید کند.

بانک ها و پلتفرم های معاملات ارز دیجیتال باید هرگونه معامله ارز دیجیتال بیش از $ 10،000 را به شبکه اجرای جرایم مالی (FinCEN) ظرف 15 روز گزارش دهند.

این هفته برای اولین بار ، قیمت بیت کوین به 20 هزار دلار صعود کرد ، دیروز به سرعت به 23 هزار دلار رسید. اینها آخرین سری از نقاط عطف مهم است که شاهد افزایش قیمت ارز دیجیتال از ماه مارس تاکنون با نرخ تقریبا 400٪ بوده ایم.

بالا رفتن قیمت فعلی چشمگیر است زیرا سرمایه گذاران در تلاش برای به دست آوردن بازده بالاتر در تلاشند تا از ارز دیجیتال پیشرو در سال جاری به دنبال همه گیری COVID-19 استقبال کنند.

استقبال اخیر بیت کوین توسط سرمایه گذاران نهادی از جمله PayPal باعث اطمینان بیشتر مردم در مورد ارز دیجیتال شده است. سرمایه گذاران مهم نهادی از جمله میلیاردر Paul Tudor Jones، Square Inc، MicroStrategy و دیگران ارز دیجیتال را به برنامه های خود اضافه کرده اند.

در حالی که دوران 20000 دلار ممکن است موقتی باشد ، دارایی ارز دیجیتال بیش از هر زمان دیگری در این بازه  باقی مانده است.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسترسی به مطالب

نوشته‌های تازه

اخبار