هک سایت کمپین انتخاباتی ترامپ ؛ درخواست هکرها برای افشای اطلاعات در قبال مونرو

وبسایت کمپین دونالد ترامپ در روز سه شنبه برای نیم ساعت از دسترس خارج شد و کابرانی که به سایت مراجعه می کردند با پیغام جالبی مواجه میشدند مبنی بر اینکه از آنها تقاضای ارز دیجیتال مونرو می کرد :

«این سایت بسته شده است، جهان به اندازه کافی اخبار جعلی را که هر روز توسط رئیس جمهور دونالد ترامپ منتشر می‌شود شنیده است.»

جالب است در بالای این متن نشان مهرهای دادگستری و FBI مشاهده می‌شود. هکرهای سایت کمپین انتخاباتی ترامپ از مراجعه کنندگان ارز دیجیتال مونرو درخواست کردند.

هکرها همچنین ادعا کردند که به اطلاعات طبقه‌بندی شده‌ای دسترسی پیدا کرده‌اند که اثبات می‌کند دولت ترامپ در منشا انتشار ویروس کرونا نقش داشته است. نه فقط این، بلکه ترامپ همچنین ظاهرا با همکاری عوامل خارجی قصد دستکاری در انتخابات ۲۰۲۰ ایالات متحده را داشته است.

پرداخت مونرو در قبال افشای اطلاعات ترامپ

هکرها دو آدرس را جهت پرداخت مونرو به کاربران معرفی کردند و از آنها درخواست کردند که در صورت تمایل به افشای اطلاعات، با پرداخت مونرو رای بدهند. ارز دیجیتال مونرو به دلیل اینکه یک ارز مبتنی بر حریم شخصی است و همچنین مشخصه عدم شناسایی آدرس گیرنده، معمولا توسط هکرها مورد استفاده قرار می‌گیرد.

هکرها در پایان اعلام کردند پس از پایان مهلت، میزان مونروی رای آری و نه را با هم مقایسه می‌کنند و آنچه را که خواسته بیشتر مردم جهان است اجرا خواهند کرد.

سخنگوی کمپین انتخاباتی ترامپ اعلام کرده است که بدون درز هیچ گونه اطلاعات حساسی، در حال حاضر سایت به حالت عادی باز گشته است.

با توجه بی اینکه تنها یک هفته دیگر به به انتخابات باقیمانده، آژانس‌های امنیت ملی برای انجام اقدامات احتمالی عوامل خارجی برای انتشار اطلاعات نادرست و تاثیرگذاری روی نتیجه انتخابات در حالت آماده باش قرار دارند.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسترسی به مطالب

نوشته‌های تازه

اخبار