همانطور که قیمت ارز های دیجیتال کاهش می یابد نرخ معاملات روزانه بیت کوین به پایین ترین قیمت دو ساله خود سقوط می کند

داده های Onchain نشان می دهد که معاملات روزانه بیت کوین به پایین ترین سطح رسیده است که از اکتبر 2018 مشاهده نشده است. بعلاوه ، قیمت معاملات بیت کوین پس از رسیدن به بالاترین قیمت 62 دلار در هر تراکنش در آوریل 2021 ، 93٪ کاهش یافته است.

در حالی که قیمت بیت کوین (BTC) به محدوده پایین تر سقوط کرده است ، پس از رسیدن به بالاترین قیمت بیش از 64 هزار دلار در هر سکه ، تعداد معاملات روزانه نیز شناور است.

در واقع ، معاملات روزانه BTC از هفته اول سال 2021 به شدت در حال سقوط است ، زیرا آمارها نشان می دهد در 6 ژانویه 387 هزار معامله داشته است. داده های سایت bitinfocharts.com نشان می دهد که تعداد این معاملات در تاریخ 3 ژوئن تأیید شده حدود 249 هزار معامله بوده است. بین هفته اول ژانویه تا کنون ، معاملات روزانه بیش از 35 درصد کاهش یافته است.

آمار Fork.lol در 7 ژوئن نشان می دهد ، شبکه BTC روز دوشنبه حدود 221624 معامله را پردازش کرد. از 14 فوریه تا 28 آوریل 2021 ، شبکه Bitcoin Cash (BCH) در این بازه زمانی از نرخ معاملات روزانه زنجیره BTC پیشی گرفت.

امروز ، زنجیره BCH تعداد معاملات روزانه کمتری نسبت به BTC دارد ، همانطور که آمار روزانه 7 ژوئن نشان می دهد ، BCH حدود 68973 معامله را پردازش کرده است. معاملات BTC در روز، از اکتبر 2018 به این مقدار پایین نبوده است ، زیرا معاملات روزانه از آن زمان به طور مداوم بیشتر بوده است.

بالاترین نرخ معاملات روزانه BTC تنها بر 478 هزار معامله تأیید شده رسیده است ، در حالی که BCH طی هفته اول سپتامبر 2018 بیش از دو میلیون معامله تایید شده در روز انجام داده است.

علاوه بر معاملات BTC در هر روز که به سطح 2018 کاهش می یابد ، قیمت بیت کوین نیز طی چند هفته گذشته کاهش یافته است.

طبق گزارش ycharts.com ، در 21 آوریل 2021 ، متوسط قیمت معامله BTC به بالاترین سطح 62.79 دلار در هر معامله رسید. مجموعه داده های مشابه ycharts نشان می دهد که قیمت های معاملات امروز 4.38 دلار کاهش می یابد.

به طور کلی عدم علاقه به بیت کوین و ارزهای دیجیتال ممکن است منجر به کاهش سطح معاملات روزانه به سطح 2018 شود. جستجوی « bitcoin » در ماه می با نمره 100 بالاترین سطح Google Trends را داشته است ، اما روند جستجوی جهانی در 5 ژوئن به 52 کاهش یافته است.

معاملات روزانه برای تعداد زیادی از دارایی های برتر دیجیتال از جمله BTC ، ETH ، DOGE ، XRP ، LTC و BCH همه به طور قابل توجهی افت کرده اند. در حالی که معاملات XRP طی چند ماه اول سال 2021 بر نرخ تایید شده روزانه اتریوم غلبه داشتند ، اکنون زنجیره ETH از نظر معاملات روزانه تأیید شده از XRP جلوتر است.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسترسی به مطالب

نوشته‌های تازه

اخبار