نزدیک شدن بیت کوین به 59000 دلار، ثبت بالاترین میزان خرید در 3 هفته اخیر

در حالی که بیت کوین همچنان با قدرت، حرکت به سطح 59K دلار را نشان می دهد، ارزش کل بازار ارزهای رمزنگاری شده به 2 تریلیون دلار رسیده است. در حال حاضر بیت کوین مقاومت شدید 60K $ را پیش رو دارد و بین 57K $ تا 59K $ رنج می زند، ولی نوسانات آن کاهش یافته است.

داده های زنجیره ای بیت‌کوین نشان می دهد که پتانسیل صعود همچنان قوی است. طبق داده های ارائه شده توسط Santiment، معاملات خرید بیت‌کوین در بالاترین سطح 3 هفته ای قرار دارند و در آخرین سطح در 13 مارس مشاهده شده اند.

از طرف دیگر دارندگان بلند مدت تصمیم گرفته اند سکه های خود را نگه دارند. همچنین، بازیکنان بزرگ اخیراً خریدهای زیادی انجام داده اند و منابع BTC خود را از مبادلات به کیف پول های خود جهت نگهداری منتقل کرده اند. طبق آخرین گزارش Glassnode، موجودی بیت‌کوین در صرافی ها به پایین ترین سطح دو ساله رسیده است.

آخرین گزارش از Glassnode حاکی از آن است که ماینرها سکه های تازه استخراج شده را در دست دارند و علاقه ای به فروش ندارند.

نرخ هش بیت‌کوین نیز با بالاترین قیمت در همه زمان ها برخورد کرده است. این نشان می دهد که ماینرها در حال حاضر بیت کوین خود را برای خرید تجهیزات استخراج جدید هزینه نمی کنند. بلکه در حال حاضر آن را از طریق پول نقد خریداری می کنند.

بازیکنان و شرکت های بزرگ شروع به جمع آوری بیت کوین با قیمت فعلی کرده اند. MicroStrategy از خرید اضافی 2000 بیت کوین در روز دوشنبه با 15 میلیون دلار سرمایه گذاری اضافی خبر داد. از طرف دیگر، Grayscale Investments اکنون به دنبال این است که به بازار ETF بیت کوین برسد.

قبلی «

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسترسی به مطالب

نوشته‌های تازه

اخبار