نتایج بررسی ها نشان می دهد بیش از نیمی از سرمایه گذاران آمریکایی به بیت کوین علاقه مند هستند

بررسی انجام شده توسط مدیر دارایی های دیجیتال Grayscale Investments نشان می دهد که علاقه سرمایه گذاران به بیت کوین در حال افزایش است و برترین ارز دیجیتال بازار در مسیر تصویب جریان اصلی قرار دارد.

«مطالعه سرمایه گذاران بیت کوین» Grayscale بیش از نیمی (55%) از سرمایه گذاران آمریکایی را نشان داد که به خرید بیت کوین (BTC) در سال 2020 علاقه مند هستند.

این شرکت گفت، در مقایسه با سال قبل ، نتایج «افزایش قابل توجهی»، با افزایش 19 درصدی را نشان می دهد. این داده ها همچنین نشان داد که اکثر سرمایه گذاران بیت کوین در 12 ماه گذشته در بیت کوین سرمایه گذاری کرده اند، 38 درصد در چهار ماه گذشته ، 26 درصد پنج تا شش ماه قبل و 19 درصد هفت تا 12 ماه قبل.

تحقیقات نشان داد قوی ترین عامل اعلام شده برای سرمایه گذاری در بیت کوین همه گیری ویروس کرونا است که 63 درصد از پاسخ دهندگان را به سمت سرمایه گذاری سوق می دهد.

تعداد کل سرمایه گذاران بیت کوین در ایالات متحده نیز به 32 میلیون نفر افزایش یافت که 11 میلیون نفر بیشتر از 21 میلیون نفر سال قبل است. تقریبا نیمی از پاسخ دهندگان گفتند که آنها معتقدند ارزهای دیجیتال در پایان دهه جاری به جریان اصلی تبدیل می شوند.

از جمله یافته های جالب دیگر این نظرسنجی نشان می دهد که اگر به کالج یا دانشگاه می رفتید و مدرک می گرفتید، احتمال سرمایه گذاری شما در بیت کوین بیشتر بود.

سرمایه گذاران به دلیل هزینه کم ورود و پتانسیل آن به عنوان یک دارایی در حال رشد ، به سمت بیت کوین کشیده شدند ، و این دو مورد 59٪ (به عنوان 51٪ در سال 2019) به عنوان دو عامل محرک مهم ذکر شده است.

این مطالعه بدون دیدگاه منفی نبود ، با این حال ، یافته شد که از بین افراد 55-64 ساله ، تنها 40٪ با بیت کوین آشنا هستند و فقط 30٪ به سرمایه گذاری فکر می کنند.

این مطالعه نشان داد نگرانی های رایج در میان پاسخ دهندگان نظرسنجی که علاقه ای به سرمایه گذاری در بیت کوین ندارند ، معمولاً منعکس شده از نظرات سرمایه گذاران قدیمی است. در میان گروه های سنی بالاتر ، 81٪ فکر کردند بیت کوین بسیار بی ثبات است ، در حالی که 84٪ گفتند که برای اشتهای سرمایه گذاری و مشخصات آنها بسیار خطرناک است.

Grayscale متعلق به شرکت مادر CoinDesk ،گروه ارز دیجیتال است.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسترسی به مطالب

نوشته‌های تازه

اخبار