ممنوعیت ارز دیجیتال هند، در حالی که Unocoin روزانه 100 کاربر جدید ثبت می کند

Sathvik Vishwanath ، بنیانگذار و مدیر عامل Unocoin ، مجری یکی از قدیمی ترین مبادلات ارز دیجیتال در هند ، به Cryptonews.com گفت این صرافی روزانه صدها مشتری جدید می گیرد.

رئیس شرکت فناوری مستقر در بنگلور که در سال 2013 تاسیس شد یادآوری کرد که هرگز به خودی خود در سطح قانونگذاری ممنوعیتی وجود ندارد، اما بانک رزرو هند به بانکها اعلام کرده است که آنها نباید از شرکتها و مشتریان ارزهای دیجیتال پشتیبانی کنند. بنابراین ، این نبرد در دادگاه عالی برگزار شد و پیروز شد.

ویشوانات گفت :

” خودیهای محلی می دانند که ممنوعیت جدید بعید است ، اما اگر این نوع اخبار مرتباً پخش شود ، رشد کمی کندتر خواهد شد. گزارشی که توسط هیئت دولت تشکیل شده و نشان می دهد ارز دیجیتال غیرقانونی است «باید روی میز بیاید» ، که تنها در جلسه پارلمان اتفاق می افتد. بنابراین هر شش ماه یکبار شاهد این اخبار هستیم که می گوید هفته آینده جلسه پارلمانی برگزار می شود و این ممنوعیت ممکن است اجرایی شود، اما در دو جلسه گذشته این اتفاق نیفتاد. “

وی ادامه داد : با این حال ، این گزارش باید مورد بحث قرار گیرد و «به احتمال زیاد ، این مسئله باز خواهد شد و ممکن است یک کمیته جدید برای ارائه مجموعه ای از توصیه های جدید در مورد چگونگی اداره کشور با صنعت ارزهای دیجیتال وجود داشته باشد».

ویشوانات به Cryptonews.com گفت : هنوز بهترین سناریو برای بیرون آمدن از این داستان نظارتی شناختن ارز دیجیتال به عنوان کالایی دیجیتال است. در حال حاضر، طبقه بندی به خودی خود کامل نیست ، به این معنی که هیچ کس نمی داند که آیا باید ارز دیجیتال را به عنوان یک ارز ، کالا ، دارایی دیجیتال ، حتی ارزش ویژه نگاه شود یا خیر، و این بیشتر در نحوه معامله ارز دیجیتال در سناریوهای مختلف مانند مالیات تأثیر می گذارد.

و در حالیست که مشاغل ارز دیجیتال، با خود تنظیم کننده ها مشکلی ندارند ، اما با این عدم شفافیت مشکل دارند زیرا این امر به معنی مشتری کمتر و در نتیجه تجارت کمتری است. بنابراین ، شرکت های ارز دیجیتال «نوعی خودتنظیمی و هر آنچه به نظر پیشنهادات وکلا و حسابرسان آنها به نظر می رسد ، اتخاذ کرده اند».

ویشوانات گفت: برخی از شرکتهای اصلی ارز دیجیتال از قبل در کشورهای دیگر ثبت شده اند ، «به این ترتیب که اگر در اینجا واقعاً اشتباهی رخ دهد راهی برای اطمینان از تداوم تجارت وجود دارد».

موسس Unocoin  گفت:  Unocoin خود در حال رشد است. آنها در یک ایمیل گفتند: از طریق رای دیوان عالی در مارس سال جاری، رشد مشتریانشان 10 برابر و افزایش حجم معاملاتشان 5 برابر شده است ، «این نشان دهنده احیای زودهنگام اقتصاد ارز دیجیتال هند است».

ویشوانات به Cryptonews.com گفت:

«همه اینها دست کم از آنچه در طی شش ماه اخیر دیده ایم ، تا حدود زیادی در حال افزایش است و ما هر روز ، حدود 300 تا 500 مشتری را ثبت نام می کنیم و حجم ما نیز به طور مداوم در حال رشد است. ممکن است فرصت های سرمایه گذاری وجود داشته باشد که از طرف برخی از سرمایه گذاران خارجی یا سایر کشورها، به این شرکت داده شود».

علاوه بر این ، وی گفت که حجم مشتریان در یک ماه بین 300 تا 500 دلار برای خرید ، فروش و همه موارد دیگر با هم است. مدیر عامل شرکت تخمین می زند که این امر می تواند با افزایش آموزش افراد در زمینه صنعت ارز دیجیتال ، به میزان قابل توجهی افزایش یابد. این شرکت خود دوره های آموزش ارز دیجیتال را برای عموم افرادی که دارای گواهی پایان تحصیل هستند ارائه می دهد و همچنین با تنظیم کننده ها برای آموزش آنها در زمینه ارز دیجیتال همکاری می کند.

اکنون مردان بین 20 تا 40 سال 60٪ از مشتریان مشتری Unocoin را تشکیل می دهند که حدود 2000 بازرگان را نیز شامل می شود.

این شرکت ادعا می کند که بیش از 1.3 میلیون کاربر و بیش از 300000 مشتری تأیید شده دارد که «100 کرور گردش مالی» را سالانه پردازش می کنند (1 کرور روپیه حدود 135000 دلار آمریکا است).

تجارت اصلی Unocoin پلت فرم کارگزاری است که حدود 80٪ از درآمد آن را به ارمغان می آورد و شرکت انتظار ندارد در آینده نزدیک تغییرات عمده ای در آن ایجاد شود. با این حال ، ویشوانات گفت ، در نهایت می تواند برخی از موارد اضافی مانند تجارت حاشیه یا خدمات مربوط به امور مالی غیرمتمرکز (DeFi) وجود داشته باشد و به آن اضافه شود.

ویشوانات گفت ، در حال حاضر ، از کل جمعیت هند ، از حدود 1.35 میلیارد نفر، فقط حدود 0.2٪ -0.3٪ از ارز دیجیتال اطلاع دارند. کل صنعت ارز دیجیتال در آن درصد اندک قرار دارد.حداقل پتانسیل وجود دارد که تا 5٪ افزایش یابد.

مدیرعامل گفت: اگر راه حل های روی سطح شیب دار و خارج آن، محبوبیت بیشتری کسب کنند ، شلوغ و اشباع شوند ، Unocoin به سمت تغییر محصولات دیگر می رود ، احتمالاً «ارائه خدمات بیشتر در مورد استیبل کوین ها». «اما من نمی بینم که این اتفاق در کمتر از دو سال رخ دهد».

ویشوانات گفت ، در همین حال ، DeFi و مبادلات غیرمتمرکز، رقابتی برای مبادلات متمرکز است ، اما در حال حاضر بعید است که مردم ترجیح دهند به عنوان «مبادله نیمه نظارت شده» به عنوان نقطه شروع خود استفاده کنند.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسترسی به مطالب

نوشته‌های تازه

اخبار