مشتریان Starbucks اکنون می توانند از طریق برنامه کیف پول دیجیتال Bakkt، با بیت کوین پرداخت کنند

مشتریان Starbucks ، قهوه خانه زنجیره ای ایالات متحده، اکنون می توانند با استفاده از برنامه کیف پول دیجیتال Bakkt ، هزینه اقلام را با بیت کوین پرداخت کنند.

مدیر عامل Bakkt ، Gavin Michael توضیح داد که 500000 کاربر در آزمایش قبل از راه اندازی شرکت کردند ، زیرا این شرکت می گوید که انتظار دارد دارایی های ارز دیجیتال را برای همه گسترش دهد.

اکنون می توانید با استفاده از کیف پول Bakkt در قهوه خانه های زنجیره ای معروف Starbucks ، با استفاده از بیت کوین پول پرداخت کنید. استارباکس با بیش از 30000 مکان در سراسر جهان ، بزرگترین قهوه خانه زنجیره ای جهان است و سالانه حدود 26.50 میلیارد دلار درآمد کسب می کند. به گفته مدیران Bakkt ، 500000 مشتری در برنامه دسترسی زودهنگام دعوت Bakkt شرکت کردند و اکنون هر کسی می تواند برنامه را از طریق App Store و Google Play Store بارگیری کرده و از آن برای خرید استفاده کند.

گاوین مایکل ، مدیر عامل شرکت Bakkt ، در جریان اعلامیه گفت: «یک مصرف کننده متوسط، دارایی های دیجیتال زیادی را در اختیار دارد، از کارت های هدیه گرفته تا امتیازات وفاداری تا بیت کوین، اما ابزار لازم برای ردیابی و استفاده بهینه از ارزش آنها را ندارد». «ما خوشحالیم که برنامه Bakkt را به عنوان یک گام در سفر خود برای گسترش دسترسی دارایی های دیجیتال به همه ، به مردم معرفی کنیم».

استارباکس تنها فروشگاه اصلی نیست که بیت کوین را از طریق برنامه Bakkt قبول می کند ، زیرا شرکت هایی مانند Golfnow ، Best Buy ، Choice Hotels و Fiserv نیز به آن پیوسته اند. Karl Hebert، معاون استارباکس در زمینه کارت جهانی ، تجارت و پرداخت توضیح داد که تیم استارباکس همکاری بسیار نزدیک با اعضای تیم Bakkt داشته است.

هبرت گفت: «تیم های ما از نزدیک همکاری کردند زیرا Bakkt در تلاش برای ایجاد یک تجربه پرداخت منحصر به فرد و قابل اعتماد بود که به مشتریان امکان می دهد ارزش دارایی های دیجیتال خود را به صورت دلار آمریکا استفاده کنند».

مدیر استارباکس افزود:

ما خوشحالیم که مشتریان اکنون این فرصت را دارند که از Bakkt کارت Starbucks خود را در برنامه Starbucks بارگذاری کنند و سپس از آن برای پرداخت در Starbucks استفاده کنند.

علاوه بر این ، Jerramy Hainline، معاون ارشد رئیس و مدیر کل Golfnow گفت که شرکت وی همچنین به دنبال ایجاد تنوع در جهت یک سیستم پرداخت جایگزین است.

هاین لاین گفت: «Golfnow به عنوان یک رهبر فناوری در ورزش، از پیوستن به Bakkt برای تنوع بخشیدن بیشتر در راه حل های پرداخت برای بیش از 3.5 میلیون عضو، هیجان زده است».«پتانسیلی که مشارکت ما ارائه می دهد بسیار جذاب است و فرصتی را برای ایجاد دسترسی بیشتر به گلف فراهم می کند ، زیرا این امکان را به مشتریان خود می دهد که ارز دیجیتال ، کارت های هدیه و امتیازات وفاداری استفاده نشده را به یک بازی گلف تبدیل کنند».

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسترسی به مطالب

نوشته‌های تازه

اخبار