مجموعه هتل‌های کسلر ، اکنون ارزهای دیجیتال را می پذیرند

طی چند ماه گذشته ، تعداد زیادی از مشاغل، پشتیبانی ارز دیجیتال را به سیستم های پرداخت خود اضافه کرده اند. گروه هتل‌های کسلر به نام The Kessler Collection اعلام کرد که اکنون برای اقامتگاه هایشان، پرداخت ارز دیجیتال را می پذیرد. پشتیبانی مجموعه کسلر به این معنی است که هشت هتل لوکس قادر به پرداخت هزینه های دارایی ارز دیجیتال مانند بیت کوین ، اتریوم ، بیت کوین کش و غیره خواهند بود.

افزایش ارزش دارایی های دیجیتال ، بازرگانان و مشاغل زیادی را برانگیخته است تا شروع به پذیرش دارایی های دیجیتالی برای پرداخت کنند. در 9 مارس 2021 ، گروه هتل های لوکس مستقر در فلوریدا ، مجموعه هتل‌های کسلر اعلام کرد که برای پذیرش پرداخت دارایی های دیجیتال با شرکت Bitpay در آتلانتا همکاری می کند.

این پذیرش به این معنی است که اکنون هشت هتل لوکس در ایالات متحده، بیت کوین، بیت کوین کش ، اتریوم ، dogecoin (DOGE) و چندین دارایی دیگر از جمله چهار پول ثابت را قبول می کنند.

موسسات متعلق به کسلر شامل Forsyth ، JW Marriott Savannah Plant Riverside District ، Beaver Creek Lodge ، Casa Monica Resort & Spa ، Elliot Park Hotel ، Hotel Grand Bohemian Asheville ، Grand Bohemian Hotel Charlotte و Grand Bohemian Greenville (نوامبر 2021).

Richard Kessler ، رئیس و مدیرعامل مجموعه کسلر معتقد است که ارزهای دیجیتال «یکی از ایده های ابتکاری در صنعت مهمان نوازی در حال حاضر است». مدیر کسلر خاطرنشان کرد: «من معتقدم که ارز دیجیتال مورد قبول واقع می شود و مشارکت با Bitpay به ما امکان می دهد گزینه های بیشتری را در روند پرداخت ارائه دهیم».

Sonny Singh ، مدیر ارشد بازرگانی در Bitpay توضیح داد که پرداخت های ارز دیجیتال باعث راحتی بیشتر صنعت مسافرت و اصطکاک کمتر می شود.

«پرداخت بیت کوین ارزان تر از کارت های اعتباری است و به مسافران بین المللی کمک می کند پرداخت را آسان تر کنند. مجموعه کسلر یکی از بهترین گروه های هتل لوکس است و با اجازه دادن به مشتریانش برای پرداخت بیت کوین و ارز دیجیتال بسیار نوآورانه عمل می کند».

جزئیات اعلامیه این است که هر هتل، فاکتور ایمیل برای مهمانان ارسال می کند تا بتوانند به راحتی با BTC ، BCH ، ETH ، DOGE ، USDC ، BUSD ، GUSD و PAX پرداخت کنند. مدیران مجموعه کسلر فکر می کنند مفهوم پرداخت ارز دیجیتال باعث شده است تا مهمانان هتل بتوانند زمان بیشتری صرفه جویی کنند.

Fravy Collazo ، مدیر ارشد مالی کسلر ، اصرار داشت: «این حرکت باعث می شود مسافران در سراسر جهان مسافرت راحت تری داشته باشند و در زمان، مراجعه به صرافی محلی و هم در پس انداز با نرخ ارز پایین تر ، صرفه جویی کنند ».

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسترسی به مطالب

نوشته‌های تازه

اخبار