متامسک اعلام کرد که برای استفاده از محصولاتش باید مجوز گرفت

متامسک اعلام کرد که برای استفاده از محصولاتش باید مجوز گرفت. این شرکت در مطلبی که در وبلاگ‌ آن‌ها منتشر شده اعلام کرده که به این روز رسانی‌های جدید تاثیری روی کاربران نهایی (end user)، اکثر توسعه دهندگان و سازمان‌های غیرانتفاعی ندارد و استفاده از این کیف پول برای این گروه‌ها هزینه‌ای نخواهد داشت.

این شرکت توضیح داد که انتشار و بهبود API فراهم کننده کیف پول در فضای عمومی را ادامه خواهد داد و خدمت رسانی به طیف وسیعی از اکوسیستم‌های سازگار با ارتباطات بین زنجیره را تضمین می‌کند. با اضافه شدن این ویژگی همچنان این شرکت به انتشار کلیه کدهای موجود در یک مخزن عمومی کد متعهد است.

استفاده از متامسک برای اهداف تجاری

طبق گفته‌های متامسک، توسعه دهندگانی که پایه کد‌ (Codebase) متامسک را برای اهداف تجاری کپی، اصلاح و یا فورک می‌کنند، به امضای قرارداد تجاری با این شرکت دعوت شده‌اند.

این شرکت در این زمینه اعلام کرده است:

به عنوان مثال، اگر شما متامسک را کپی کرده و آن را برای بیش از ۱۰۰۰۰ مشتری فعال در ماه برای اهداف تجاری ارائه می‌کنید، ما مایل هستیم که یک قرارداد تجاری رسمی با شما داشته باشیم.

این شرکت با تصدیق این گام اعلام کرد به منظور ادامه دادن ارائه محصولات با بالاترین کیفیت در آینده، ضروری بود مبلغی از این افراد گرفته شود و در ازای آن مجوز ادامه استفاده و توسعه از این کیف پول صادر شود.

لازم به ذکر است که متامسک هشتمین آپدیت از کیف پول اتریوم خودش را در جولای گذشته راه اندازی کرد که شامل چندین ویژگی جدید مثل افزایش کنترل حریم خصوصی و یک سیستم ورود (Login) جدید است.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسترسی به مطالب

نوشته‌های تازه

اخبار