فرانسه، 611 بیت کوین توقیف شده از هکرها را به حراج می گذارد

دولت فرانسه هفته آینده 611 بیت کوین توقیف شده را که از هکرها ضبط شده حراج خواهد کرد. در مجموع دو فروش انجام خواهد شد که متشکل از 478 بسته است. هر بسته از 0.11 تا 20 بیت کوین تشکیل شده است.

خانه حراج Kapandji Morhange مستقر در پاریس در تاریخ 17 مارس، 611 بیت کوین را به حراج می گذارد. این شرکت می گوید این اولین حراج بیت کوین توقیف شده توسط دولت فرانسه است. با قیمت فعلی ، این مقدار بیت کوین تقریباً 34 میلیون دلار ارزش دارد.

طبق وب سایت حراج دهنده ، دو فروش انجام می شود: یکی در ساعت 9 صبح و دیگری در ساعت 2 بعد از ظهر. اولین فروش شامل 437 بسته بین 0.11 تا 2 بیت کوین است. فروش دوم شامل 41 بسته بین 5 تا 20 بیت کوین است.

بیت کوین در سال 2019 و 2020 توسط آژانس بازیابی و مدیریت دارایی های توقیف شده و مصادره شده (AGRASC) از هکرها کشف و ضبط شد.

بیشتر اخبار بیت کوین مورد حراج توسط دادگاه ها در ارتباط با حمله به پلتفرم ارز دیجیتال Gatehub ضبط شد. صرافی رمزنگاری مستقر در لندن در سال 2019 هک شد و بیت کوین متعاقباً از هکرها کشف و ضبط شد. پرونده دادگاه همچنان ادامه دارد و متهمان به حکم محکوم نشده اند. اگر مجرم شناخته نشوند ، درآمد حاصل از فروش را جمع می کنند.

پس از پایان حراج ، عواید حاصل از فروش تحویل داده شده و به حساب Caisse des Dépôts et Consignations منتقل می شود تا زمان رسیدگی به پرونده دادگاه.

قیمت بیت کوین در زمان نوشتن مقاله 55271 دلار است. بر اساس داده های بازار.Bitcoin.com، قیمت بیت کوین، این ماه حدود 20 درصد ، از ابتدای فوریه 55 درصد و از ابتدای سال، 72 درصد افزایش یافته است.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسترسی به مطالب

نوشته‌های تازه

اخبار