غول کارت اعتباری ژاپنی، JCB ، در حال اجرای راه حل های آزمایشی ارز دیجیتال

در ژاپن ، یک بازیگر اصلی در بخش مالی متعارف، JCB ، در حال نزدیک شدن به تصویب ارز دیجیتال است زیرا این غول کارت اعتباری اعلام کرد که در حال کار بر روی یک آزمایش مربوط به ارز دیجیتال است.

در یک اعلامیه مطبوعاتی ، شرکت کارت ژاپنی گفت که کار بصورت آزمایشی را با Cowry ، یک شرکت راه اندازی پرداخت و بلاکچین مستقر در توکیو که در سال 2017 تأسیس شد، آغاز کرده است.

به گفته آنها ، این شرکت ها با استفاده از «ارزهای دیجیتال موجود و سایر شبکه های بلاکچین» در بستر بلاکچین Cowry ، یک فعالیت آزمایشی را آغاز می کنند که شامل راه حل های همکاری برای توکن ها است.

این دو شرکت در آگوست 2019 یک قرارداد همکاری اولیه منعقد کردند و توافق کردند که در مورد اقتصاد ارز دیجیتال مانند ارزهای محلی ، استیبلکوین ها و غیره کار کنند.

با این حال ، به نظر می رسد که این همکاری سرانجام به ثمر نشست و غول تجاری دیگری ، غول فناوری اطلاعات Fujitsu نیز در این آزمایش حضور دارد و از راه حل های قابلیت همکاری توسعه یافته توسط آزمایشگاه های فوجیتسو ، بازوی تحقیقاتی شرکت فناوری استفاده خواهد کرد.

JCB و Cowry ادعا می کنند که آنها راه حل هایی را ایجاد کرده اند که به آنها امکان می دهد فوراً پرداخت ها را با استفاده از فناوری «به طور جزئی متمرکز» هنگام تایید معاملات جدید، تسویه کنند، به جای اینکه خریداران و بازرگانان را مجبور کنند منتظر استخراج بلوک در شبکه های بلاکچین مربوطه خود باشند.

از نظر تئوری ، این نوآوری می تواند به بازرگانان و خریداران اجازه دهد معاملات خود را انجام دهند حتی اگر از توکن های مختلفی برای این کار استفاده می کنند. به عنوان مثال ، یک مشتری X-Holding توکن می تواند در فروشگاهی خرج کند که صاحب آن فقط کیف پول Y داشته باشد.

JCB و Corwry اظهار داشتند که آنها «احیای منطقه ای» را با پروژه جدید هدف قرار می دهند ، پیشنهادی که می تواند به عنوان بخشی از پروژه های محلی استیبلکوین و یا توکن مورد استفاده قرار گیرد.

این شرکت ها اعلام نکردند که از کدام توکن ها برای استفاده در این آزمایش جدید استفاده می کنند و همچنین به محل وقوع آزمایش اشاره نکردند.

JCB چندین روش را کشف کرده است که به طور بالقوه می تواند به بخشهای تجاری ارز دیجیتال و بلاکچین منتقل شود و سال گذشته فاش کرد که با فوجیتسو در یک سیستم پرداخت جدید کار می کند که می تواند از ارزهای دیجیتال و استیبلکوین ها استفاده کند.

این غول کارت، همچنین با یک غول ارز دیجیتال فناوری اطلاعات دیگر ، اپراتور برنامه چت Line ، در زمینه راه حل های مرتبط با پرداخت الکترونیکی همکاری می کند. JCB اعلام کرد که طبق حساب خود ، برای 130 میلیون مشتری در 23 کشور کارت صادر کرده است.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسترسی به مطالب

نوشته‌های تازه

اخبار