غول بانکداری جهان Morgan Stanley ، 28289 سهام بیت کوین را خریداری می کند

طبق سند کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده ، بانک سرمایه گذاری برجسته ایالات متحده Morgan Stanley از طریق صندوق فرصت های اروپایی خود (EOF) ، 28289 سهام Grayscale Bitcoin Trust را خریداری می کند.

این سند نشان می دهد که حداکثر 25 درصد از اوراق بهادار هر صندوق می تواند دارایی ها را در بیت کوین سرمایه گذاری کند. صندوق فرصت اروپا شامل شرکت های اروپایی در زمینه های فنی و غیر فنی و سایر سرمایه گذاری ها است.

Grayscale Bitcoin Trust، وسیله سرمایه گذاری است که به سرمایه گذاران امکان سرمایه گذاری بدون خرید واقعی ارز دیجیتال اصلی ، برای معاملات سهام بیت کوین طراحی شده است که اولین بار در سال 2013 توسط Barry Silbert تأسیس شد. او همچنین بنیانگذار و مدیرعامل گروه ارزهای دیجیتال (DCG) ، یک شرکت سرمایه گذاری بیت کوین و بلاکچین است که در بسیاری از شرکت های معروف مانند Ripple ، Coinbase ، Circle ، Kraken و Chainalysis سرمایه گذاری کرده است.

اخیراً ، مورگان استنلی همچنان در بازار ارزهای دیجیتال نیز فعال شده است.

با توجه به پوشش خبری Blockchain.News در 21 مارس ، مورگان استنلی در حال بررسی خرید سهم قابل توجهی در Bithumb ، یک بورس بزرگ ارز دیجیتال در کره جنوبی بود.

و در 18 مارس 2020 ، مورگان استنلی به عنوان اولین بانک آمریکایی که به مشتریان خود دسترسی به سرمایه گذاری های صندوق بیت کوین (BTC) را ارائه می دهد ، تاریخ سازی کرد. مورگان استنلی با ارائه خدمات به آن دسته از مشتریان واجد شرایط برای دسترسی به حداکثر سه صندوق بیت کوین ، در برابر درخواست مشتریان خود تسلیم شد. این وجوه شامل دو مورد از Galaxy Digital ، یک شرکت ارز دیجیتال تاسیس شده توسط Mike Novogratz ، و یک مورد از طریق تلاش مشترک مدیر دارایی FS Investments و شرکت بیت کوین NYDIG است.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسترسی به مطالب

نوشته‌های تازه

اخبار