شرکت Nexon غول بازی سازی ژاپنی، 1717 بیت کوین خریداری کرد

شرکت Nexon غول بازی سازی ژاپنی، 1717 بیت کوین به قیمت تقریبی 100 میلیون دلار خریداری کرده است. این شرکت معتقد است «بیت کوین با حفظ ارزش پول نقد ما برای سرمایه گذاری های آینده ، ثبات و نقدینگی طولانی مدت را ارائه می دهد».

شرکت بزرگ بازی Nexon Co. Ltd. روز چهارشنبه اعلام کرد که 1717 بیت کوین با قیمت تقریبی 100 میلیون دلار (11.1 میلیارد پوند) با متوسط ​​قیمت تقریبی 58226 دلار برای هر بیت کوین ، با احتساب هزینه ها و هزینه ها خریداری کرده است. این شرکت عضو بورس سهام توکیو خاطر نشان کرد:

این خرید کمتر از 2٪ از کل وجه نقد و معادل نقدی نکسون را نشان می دهد.

نکسون در سال 1994 تاسیس شد و خود را «یک رهبر جهانی در بازی های آنلاین چند نفره» توصیف می کند. دفتر مرکزی شرکت توکیو با بیش از 10 امتیاز ، در حال حاضر بیش از 60 بازی زنده دارد که در بیش از 190 کشور جهان فعالیت می کنند. بازی های نمادین Nexon شامل Maplestory و Dungeon Fighter است.

مدیر عامل نکسون ، Owen Mahoney، توضیح داد: «خرید بیت کوین منعکس کننده یک استراتژی منظم برای محافظت از ارزش سهامداران و حفظ قدرت خرید دارایی های نقدی ما است».

در شرایط اقتصادی فعلی ، ما معتقدیم بیت کوین ثبات و نقدینگی طولانی مدت را ارائه می دهد و ارزش پول نقد ما را برای سرمایه گذاری های آینده حفظ می کند.

نکسون به لیست فزاینده ای از شرکت های دارای لیست عمومی پیوست که بیت کوین را به ترازنامه خود اضافه کرده اند ، از جمله Elon Musk’s Tesla ، Jack Dorsey’s Square ، Microstrategy و شرکت فناوری چینی Meitu

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسترسی به مطالب

نوشته‌های تازه

اخبار