شرکت پرداخت Visa ، استارت‌آپ CryptoSpend استرالیا را برای صدور دبیت کارت های ارز دیجیتال، تأیید می کند

غول پیشتاز پرداخت جهان ، Visa ، استارتاپ CryptoSpend استرالیایی را برای صدور دبیت کارت برای مشتریان خود برای استفاده از طریق ارزهای دیجیتال تأیید کرد.

طبق گزارش مالی استرالیا در 14 ژوئیه ، دبیت کارت، به مشتریان CryptoSpend اجازه می دهد تا سود ارز دیجیتال خود را در فروشگاه ها ، بارها و مکان های دیگر صرف پرداخت هزینه های روزمره از طریق برنامه خود کنند و از معاملات ارزهای دیجیتال از جمله بیت کوین، اتریوم ، ریپل، بیت کوین کش و لیت کوین پشتیبانی کنند.

این اولین بار است که کارتهای پرداخت مجاز به فعالیت در استرالیا و استفاده از ارز دیجیتال برای پرداخت در پایانه های پرداخت خرده فروشی موجود هستند. کارت پرداخت در شبکه یکی از طرح های کارت بین المللی اجرا می شود.

CryptoSpend یک شرکت استارت‌آپ است که توسط Andrew Grech و Richard Voice ، دو شریک از دانشگاه فناوری سیدنی تاسیس شده است.

یکی از بنیانگذاران ،Andrew Grech ، فاش کرد که مصرف مستقیم یک روش راحت تر برای فروش است ، اظهار داشت:

«بیشتر سرمایه گذاران ارز دیجیتال به دنبال بازپرداخت سودهای تجاری خود در مغازه ها هستند».

گزارش شده است که این کارت در ماه سپتامبر توسط Novatti که در بورس اوراق بهادار استرالیا ثبت شده است ، به طور رسمی صادر می شود. دارایی های دیجیتال توسط BitGo ، یک شرکت اعتماد دارایی دیجیتال و یک شرکت امنیتی با دفتر مرکزی در Palo Alto، کالیفرنیا میزبانی می شود.

همانطور که توسط Blockchain.News در 8 ژوئیه گزارش شد ، ویزا اعلام کرد بیش از 1 میلیارد دلار ارز دیجیتال در شش ماه اول امسال توسط مصرف کنندگان در سطح جهان هزینه کرده است. این غول پرداخت در اتخاذ ارز دیجیتال ، همچنان معتقد است که این مبلغ صرفاً با کارتهای مرتبط با ارز دیجیتال خود صرف کالاها و خدمات می شود.

CryptoSpend بیان کرد:

«برای دهها میلیون نفر از کسانی که از این سیستم عامل ها استفاده می کنند ، یکی از ساده ترین راه ها برای هزینه، ارز دیجیتال از طریق کارت ویزا است. ما شاهد هستیم کیف پول های دیجیتال و سیستم عامل های رمزنگاری محصولات پرداختی را کاملاً با ارز دیجیتال می سازند».

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسترسی به مطالب

نوشته‌های تازه

اخبار