• صفحه خانگی
  • >
  • اخبار
  • >
  • اخبار بیت کوین
  • >
  • شرکت های استخراج ارز دیجیتال روسیه در حال گسترش ظرفیت هستند تا این کشور به عنوان «کانون ترجیحی» استخراج ارز دیجیتال، شناخته شود

شرکت های استخراج ارز دیجیتال روسیه در حال گسترش ظرفیت هستند تا این کشور به عنوان «کانون ترجیحی» استخراج ارز دیجیتال، شناخته شود

شرکت های استخراج ارز دیجیتال از نظر موقعیت مکانی شاهد برخی تغییرات بوده اند. مصاحبه اخیر با مدیرعامل غول استخراج ارز دیجیتال Bitriver، نشان داد که روسیه در حال تبدیل شدن به نقطه کانونی مورد علاقه استخراج کنندگان ارز دیجیتال است.

به گفته Igor Runets ، مدیر عامل و بنیانگذار شرکت استخراج روسی Bitriver ، سرمایه گذاران آمریکایی و اروپایی در حال انتقال زیرساخت های خود از چین ، آفریقا و آمریکای لاتین به روسیه هستند. دلیل اصلی این حرکت، افزایش هزینه های گران برق در این کشورها است.

گفته شد ، بیشتر استخراج کنندگان ارز دیجیتال که به دنبال کاهش هزینه ها هستند استخراج گران بیت کوین هستند که در چند ماه گذشته دیده شده است.

مدیرعامل Bitriver بهKommersant  گفت که ظرفیت موجود آن به عنوان یک شرکت استخراج در سطح بالایی قرار دارد. Runets، گفت که این شرکت امیدوار است تا «طی 18 ماه آینده» به ظرفیت یک گیگاواتی (GW) برسد.

چنین انتظاراتی Bitriver را ترغیب می کند تا با ساخت دو مرکز استخراج ارز دیجیتال جدید درKrasnoyarsk  با مجموع 80 مگاوات، ظرفیت خود را افزایش دهد. از طرف دیگر ، این شرکت به دنبال ایجاد زیرساخت استخراج دیگری با ظرفیت 300 مگاوات درBuryatia  در منطقهSiberian  است.

با این حال ، مرحله اول آن، ظرفیت اولیه 100 مگاوات خواهد داشت. برای مدیرعامل ، مهلت تعیین شده توسط  Bitriver تا پایان تابستان سال جاری است.

سایر شرکت های استخراج داخلی نیز شاهد چندین برنامه کاربردی برای میزبانی استخراج ارز دیجیتال هستند. Sergey Arestov ، بنیانگذار Bitcluster ، تأکید کرد که تعداد قابل توجهی سفارش عمده مشتری چینی مدام به این شرکت می آیند.

وی پیش بینی کرد که «افزایش شدید تقاضا» از پاییز 2021 آغاز می شود، زیرا انتظارات از قیمت بیت کوین هنوز بسیار صعودی است. این روند در دسته بزرگی از سفارشات باعث شد Bitcluster برنامه ای برای گسترش ظرفیت خود با افزودن 60 مگاوات در سال 2021 تنظیم کند.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسترسی به مطالب

نوشته‌های تازه

اخبار