شرکت های آفریقای جنوبی منابع نقدی را به بیت کوین تبدیل می کنند

گزارش های جدیدی که از آفریقای جنوبی در حال انتشار است ، نشان می دهد شرکت های خصوصی در حال تبدیل بخشی از دارایی های نقدی خود به بیت کوین هستند زیرا می خواهند در برابر کاهش ارزش پول، از دارایی هایشان محافظت کنند.

بر اساس یک گزارش ، یک شرکت متخصص نرم افزار منبع آزاد ، LSD Open ، می تواند اولین شرکت آفریقای جنوبی باشد که پس از کسب 134000 دلار بیت کوین ، اقدام جسورانه ای را انجام داد.
همانطور که یک گزارش محلی توضیح می دهد ، LSD Open، خرید را در دو معامله جداگانه به اتمام رسانده و قیمت متوسط هر دلار بیت کوین چیزی بیش از 34200 دلار پرداخت شده است. در زمان نوشتن مقاله ، ارزش دارایی های LSD Open’s BTC تقریباً طی چند هفته تقریبا 70٪ رشد کرده بود. در همین حال ، این گزارش همچنین نشان می دهد که دستیابی شرکت LSD Open به بیت کوین، توسط Bitfund ، یک صرافی محلی ارز دیجیتال ، تسهیل شده است.

مدیرعامل LSD Open ، Stefan Lesicnik توضیح می دهد که چگونه ویژگی های بیت کوین با فلسفه شرکت او مطابقت دارد. لسیچنیک گفت:
«چشم انداز ما این است که جهان را بازتر کنیم و بیت کوین از فلسفه ما در مورد چگونگی اعتقاد ما به عملکرد جهان پشتیبانی می کند».

مدیرعامل شرکت اضافه می کند که به نظر می رسد کار در فضای منبع باز «بسیاری از علاقه مندان به ارز دیجیتال را جذب می کند که ماهیت غیرمتمرکز و باز ارزهای دیجیتال برای آنها جذاب است».
در همین حال ، Lesicnik همچنین افشا می کند که LSD Open نیز در «طیف گسترده ای از اکوسیستم ، از جمله راه‌اندازی و نگهداری گره های کامل بیت کوین» نقش دارد.
همچنین، در همان گزارش به نقل از Dean Joffe ، بنیانگذار Bitfund ، اشاره شده است که چگونه سازمان وی «به هفت یا هشت شرکت آفریقای جنوبی برای خرید ارزهای دیجیتال که عمدتا بیت کوین و پول های ثابت مانند USDC، بوده است، کمک کرده است».

جوفه همچنین اضافه می کند که شرکت وی در حال حاضر «در حال بحث و گفتگو با دو شرکت ذکر شده در بورس سهام ژوهانسبورگ در مورد انجام همان کار برای آنها است». با این حال ، گزارش توضیح می دهد که این شرکت ها «هنوز هیچ خرید ارز دیجیتال را انجام نداده اند».

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسترسی به مطالب

نوشته‌های تازه

اخبار