شرکت میلیارد دلاری Skybridge Capital در حال سرمایه گذاری در بیت کوین

در یک پرونده ثبت شده در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) ، شرکت سرمایه گذاری عظیم جهانی Skybridge Capital توضیح داد که صندوق Skybridge G II ممکن است در ارزهای دیجیتال مانند بیت کوین سرمایه گذاری کند. در 13 نوامبر ، این شرکت مستقر در نیویورک با 7.7 میلیارد دلار دارایی به تنظیم کننده ایالات متحده گفت که صندوق های سرمایه گذاری Skybridge «ممکن است موقعیت های طولانی و کوتاه در دارایی های دیجیتال داشته باشند».

Skybridge Capital ، شرکت معروف مدیریت سرمایه با بیش از 7.7 میلیارد دلار AUM ، روز جمعه به کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده گفت ممکن است در دارایی های دیجیتال مانند بیت کوین سرمایه گذاری کند.

این صندوق گفت: « نه تنها ممکن است موقعیت های طولانی و کوتاه در دارایی های دیجیتال داشته باشد، بلکه ممکن است در کنار بیت کوین (BTC) در انواع دیگر ارزهای دیجیتال نیز سرمایه گذاری کند».

این پرونده حتی تاکید می کند که دارایی های دیجیتال « می تواند به سرعت کاهش یابد ، حتی به صفر برسد». حتی در این صورت ، Skybridge می تواند در سایر حوزه های جهان رمزنگاری مانند شرکت های ارز دیجیتال سرمایه گذاری کند.

اسناد کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده نشان می دهد ، «Skybridge و صندوق های سرمایه گذاری همچنین ممکن است در تامین امنیت شرکت های مرتبط ، به طور کامل یا جزئی ، با دارایی های دیجیتال یا فناوری دارایی های دیجیتال (از جمله ماینرهای دارایی دیجیتال ، فناوری های پرداخت ، امنیت دیجیتال یا مبادلات تجاری ارز دیجیتال) سرمایه گذاری کنند ».

Skybridge به تنظیم کننده می گوید که دقیقاً مانند احتمال کاهش قیمت دارایی های ارز دیجیتال به صفر ، برخی از شرکتهایی که صندوق در آنها سرمایه گذاری می کند می تواند « به سرعت توسط پیشرفتهای جدیدتر و مخل فناوری تحت الشعاع قرار بگیرند ».

در اواخر بیانیه های بایگانی شده در مورد دارایی های دیجیتال ، Skybridge به کمیسیون بورس و اوراق بهادار می گوید که این شرکت کاملا درک می کند که « چشم انداز نظارتی دارایی های دیجیتال تعریف نشده و به سرعت در حال توسعه است».

جزئیات پرونده Skybridge می گوید « تنظیم دارایی های دیجیتال می تواند در حوزه های قضایی غیر ایالات متحده آمریکا یا فدرال ایالات متحده و محلی به طور قابل توجهی متفاوت باشد و در معرض عدم اطمینان و تردید های قابل توجهی باشد».

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسترسی به مطالب

نوشته‌های تازه

اخبار