شرکت بلاکچین Argo ، به میزان 320 هکتار زمین در تگزاس برای ساخت تاسیسات استخراج بیت کوین خریداری می کند

شرکت جهانی استخراج ارز دیجیتال بلاکچینی Argo از برنامه های خود برای ایجاد یک مرکز استخراج در غرب تگزاس خبر داد.

شرکت استخراج ارز دیجیتال ، در بورس اوراق بهادار لندن ثبت شد که زمینی به مساحت 320 هکتار در غرب تگزاس را به دست آورده است که به شرکت امکان دسترسی به حداکثر 800 مگاوات برق را می دهد. این شرکت برنامه های خود را برای ساخت تأسیسات جدید استخراج معادل 200 مگاوات انرژی در 12 ماه آینده اعلام کرده است. این خرید نتیجه خرید آرگو از شرکت نیویورک DPN LLC است.

خرید زمین Argo در تگزاس نه تنها به شرکت امکان کنترل بیشتر بر روی عملیات استخراج خود را می دهد بلکه توانایی گسترش معنی دار ظرفیت استخراج خود را در مقیاس وسیع نیز می دهد. Peter Wall، مدیر عامل شرکت آرگو بلاکچین، گفت: «ما هم اکنون در مکانی که نوآوری در فناوری های جدید مورد تشویق قرار می گیرد ، به برخی از ارزان ترین انرژی های تجدید پذیر در سراسر جهان دسترسی داریم»

آرگو آخرین شرکت استخراج ارز دیجیتال است که به دنبال ساخت تأسیساتی در ایالت لون استار (تگزاس) است. در چند سال گذشته ، تعداد فزاینده ای از شرکت های استخراج ارز دیجیتال به این ایالت نقل مکان کرده اند که بخاطر برق ارزان‌قیمت این ایالت از انرژی باد و انرژی گاز طبیعی جذب شده اند.

این ایالت بیش از 33 گیگاوات ظرفیت انرژی باد دارد، بالاترین تعداد در ایالات متحده که عمدتا در غرب تگزاس واقع شده است. در سال 2019 ، غول استخراج ارز دیجیتال، Bitmain یک فروشگاه در Rockdale ، یک شهر کوچک در شرق تگزاس راه اندازی کرد. در همین سال ، شرکت رمزنگاری آلمان Northern Data AG ساخت آنچه را که بزرگترین مرکز استخراج بیت کوین در زمینی به مساحت 100 هکتار است ، آغاز کرد. سال گذشته ، استارت آپ استخراج بیت کوین Layer1، با پشتیبانی Peter Thiel، استخراج ارز دیجیتال را در تأسیسات غرب تگزاس خود آغاز کرد.

محیط نظارتی مناسب و برق ارزان از مهمترین عواملی است که تگزاس را به سرزمین جذاب جدید استخراج بیت کوین تبدیل می کند. وفور گاز طبیعی و رونق انرژی باد ، تگزاس را به یکی از جذاب ترین مکانها برای استخراج ارز دیجیتال تبدیل می کند. تگزاس در حال تبدیل شدن به یکی از حوزه های قضایی مورد علاقه در ایالات متحده برای نوآوری در بلاکچین و سرمایه گذاری است که به سایر ایالت های مورد علاقه ارز دیجیتال مانند آریزونا و وایومینگ پیوست.

اقدامات فعلی Argo در زمانی انجام می شود که شرکت استخراج ارز دیجیتال به شدت در زیرساخت های استخراج خود سرمایه گذاری می کند و این نشان می دهد که چرا تولید استخراج ارز دیجیتال آن به طور قابل توجهی افزایش یافته است. این شرکت اخیراً اعلام کرده است که در ماه گذشته نیز به یک سود بالای دیگر در استخراج ارز دیجیتال رسیده است. این شرکت در ماه فوریه 129 بیت کوین استخراج کرده در مقایسه با 93 بیت کوین در ژانویه. در پایان ماه فوریه ، این شرکت 599 بیت کوین در اختیار داشت.

در ماه فوریه ، درآمد استخراج این شرکت بالغ بر 6.04 میلیون دلار در مقایسه با 3.46 میلیون دلار در ژانویه 2021 بود. این شرکت اخیراً 4500 استخراج کننده Bitmain Antminer S19 و S19 اضافی را که از شرکت بلاکچین شبکه سلسیوس خریداری شده اند نصب کرده است. این شرکت همچنین اعلام کرد که از اول مارس 2021 ، پرداخت حقوق مدیرعامل خود را در بیت کوین و سایر کارمندان بصورت اختیاری با بیت کوین انجام می دهد.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسترسی به مطالب

نوشته‌های تازه

اخبار