سرمایه گذاری JPMorgan، UBS و Goldman Sachs، در سهام Polkadot ETP

با ورود سرمایه گذاران نهادی به صحنه ارزهای دیجیتال ، اشتهای سرمایه گذاران ممکن است محدود به بیت کوین  و اتریوم  نباشد. به گزارش بلومبرگ ، گلدمن ساکس ، JP  مورگان و UBS اولین محصول قابل معامله در بورس (ETP) را در بازار خریداری کرده اند که قرار گرفتن در معرض ارز دیجیتال Polkadot ’s DOT را فراهم می کند. این غول های بانکی مقدار کمی سهام  از صرافی سوِئیسی،  ETP 21Shares خریداری کردند.

از نظر منابع آشنا با این گفتگوها ، سهام Polkadot ETP، از  حدود 22 و 23 دلار آغاز شد. با این حال ، ارزش صندوق افزایش یافته است و به بیش از 30 دلار رسیده است.

خرید توسط Goldman Sachs ، JP Morgan  و UBS نشان می دهد که اشتهای نهادی برای ارزهای دیجیتال در حال رشد است و محدود به بیت کوین و اتریوم  نیست. در حال حاضر ، توکن DOT پنجمین ارز دیجیتال بزرگ است که بیش از 28 میلیارد دلار سرمایه در بازار دارد.

در حال حاضر ، DOT  در حدود 32 دلار معامله می شود و انتظار می رود قیمت آن امسال حتی بیشتر شود. در حال حاضر ، گاوها کنترل می کنند زیرا DOT به مرز 40 دلار نگاه می کند.

Polkadot به آرامی اما مطمئناً در بازار ارزهای دیجیتال جلب توجه کرده است. این برنامه توسط دکتر Gavin James Wood، بنیانگذار اتریوم ایجاد شده است و هدف آن نسخه ای حتی بیشتر از اتریوم است.

Polkadot که اغلب «قاتل اتریوم» نامیده می شود ، دارای پاراچین هایی است که زنجیره اصلی را با سایر شبکه های بلاکچین که می توانند به عنوان «زنجیره های جانبی» به آن متصل شوند ، قابل همکاری می کند.

بلاکچین Polkadot به عنوان بلاکچین نسل جدید در نظر گرفته می شود که بلاکچین ها و شبکه های خصوصی و عمومی را به هم متصل می کند. با Polkadot ، اصطلاح «همکاری پذیری» در راس ارزهای دیجیتال بومی قرار گرفت.

پروتکل Polkadot در حال جلب توجه است ، زیرا در حال حاضر توانایی انجام هزاران معامله در ثانیه را دارد ، که از نظر برخی مفسران آن را کاملاً در برابر اتریوم قرار داده است. پیش از این ، مدیرعامل Pantera Capital ، Dan Morehead اشاره کرده بود که فکر می کند در سال 2021 ، Polkadot (DOT) بهترین دارایی ارز دیجیتال باشد.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسترسی به مطالب

نوشته‌های تازه

اخبار