سختی استخراج اتریوم به بیشترین حالت خود در تاریخ این رمزارز رسیده است

اتریوم ، دومین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار ، با توجه به داده های زنجیره ای Glassnode ، به یک سختی استخراج جدید در بالاترین سطح تاریخی خود یعنی 4،745،167،085،193،270 رسیده است.

دشواری استخراج اتریوم معیاری برای تعیین تعداد هش از نظر آماری برای یافتن راه حل معتبر برای حل بلوک بعدی اتریوم و کسب پاداش استخراج است.

رقم جدید در همه زمان ها تعداد هش ها را نشان می دهد. استخراج گران باید ترکیبی به دست آورند تا پاداش بلوک اتریوم را بگیرند.

اتریوم  در روزهای گذشته نقاط عطف قابل توجهی را تجربه کرده است. این رقم تاریخی در استخراج چند روز پس از آن رخ می دهد که اتریوم تلاش می کند تا بالاترین قیمت خود را برای رسیدن به سطح 1460 دلار ثبت کند.

سختی استخراج جدید اما به شبکه اتریوم کمک می کند تا ارتباط خود را با گذشت زمان حفظ کند، زیرا سطح دشواری، جذابیت استخراج را برای استخراج گران کمتر می کند. این عامل خاص آماده است تا استخراج گران را به سمت تغییر سیستم  Poof-of-Stake (PoS) بچرخاند که اتریوم قصد دارد از طریق راه اندازی  Beacon Chain، به آن نقل مکان کند.

اتریوم در مرحله حیاتی تاریخ خود قرار دارد ، زیرا این شبکه قصد دارد در همه جبهه ها به ویژه در حفظ ارتباط خود در خلال انتقال به سیستم PoS جدید، ادغام شود. پیش بینی سیستم جدید با نام Ethereum 2.0 پیش از این نشانه های خوبی برای اتریوم بوده است ، هم از نظر ارزیابی و هم از نظر احساس مثبت در رابطه با توانایی سیستم جدید برای پشتیبانی از انباشت روزافزون برنامه های مالی غیرمتمرکز (DeFi).

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسترسی به مطالب

نوشته‌های تازه

اخبار