ریپل (XRP) بار دیگر در جمع 4 رمزارز برتر از نظر حجم بازار

در روزهای اخیر باز هم شاهد رکوردهای جدید در میان آلتکوین ها هستیم. بر همین اساس، Ripple بالاترین قیمت 3 ساله خود را بالای 1،10 دلار می گذراند و برای اولین بار از اواسط سال 2018 به بالای 1 دلار بازگشت و رتبه 4 رمزارز برتر را از نظر حجم بازار پس گرفت.

در حالی که بیت کوین زیر 60 هزار دلار درجا می زند، برخی از آلت کوین ها با ثبت سودهای چشمگیر از این فرصت استفاده کرده اند. به غیر از رکورد جدید BNB ، Ripple همچنین یکی دیگر از بازیگران برجسته است. XRP

همانطور که CryptoPotato دیروز گزارش داد ، نشانه های مختلفی مبنی بر وقوع یک رقابت نزدیک دیگربه چشم میخورد و با نگاه کردن به نمودارها، بحث کردن در این زمینه دشوار است.

به دنبال اخبار تا حدودی مثبت از پرونده قضایی SEC علیه Ripple، این رمزارز در میان بهترین است و از 4 آوریل تقریباً 100٪ رشد کرده است و به بالای 1.10 دلار رسیده است. به طور طبیعی ، سرمایه بازار این دارایی نیز افزایش یافته است و XRP اکنون با توجه به این معیار، با صعود به جمع 4 رمزارز برتر ، به چهارمین رمزنگاری بزرگ تبدیل شده است.

Binance Coin یکی دیگر از بازیگران درخشان است زیرا BNB با ثبت رکورد جدید، به بالای 410 دلار صعود کرده است.

Cardano (5٪) ، Litecoin (6٪) ، Chainlink (7٪) و THETA (8٪) نیز به خوبی در سطح سبز قرار دارند. در مقابل ، Ethereum کمی افت داشته و در زیر 2100 دلار رنج می زند، Polkadot 4٪ منفی است و UNI در مقیاس 24 ساعته حدود 2٪ افت کرده است.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسترسی به مطالب

نوشته‌های تازه

اخبار